Motor Lublin – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zakłady 30.05 | Baraże Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

29 maja 2024

W pierwszym meczów półfinałów barażów o Ekstraklasę Motor Lublin podejmie na własnym obiekcie Górnik Łęczna. Dla drużyny Motoru, który był beniaminkiem w tym sezonie Fortuna 1 Liga to już i tak duży sukces załapanie są na same baraże. Teraz jednak stoją przed szansą nawet na awans do Ekstraklasy. Czy będą w stanie ograć Górnik Łęczna i zakwalifikować się do finału barażów? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Górnik Łęczna.

Motor Lublin, typy
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Górnik Łęczna?
  2. Zapowiedź meczu Motor Lublin – Górnik Łęczna
  3. Jakie są kursy na mecz Motor Lublin – Górnik Łęczna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Motor Lublin – Górnik Łęczna?

Motor Lublin – Górnik Łęczna typy bukmacherskie

Betfan logo
Obie strzelą gola
Kurs 1.84
Zagraj już teraz

Z pewnością przed sezonem to drużynę Górnika Łęczna wskazalibyśmy jako faworyta do wygrania tego spotkania i nawet wydaje się, że nie typowalibyśmy, że Motor Lublin zagra w barażach. Dzięki temu, że Motor zajął aż 4. miejsce w zasadniczym sezonie Fortuna 1 Liga to zagra pierwsze spotkanie barażów na własnym obiekcie. To z pewnością będzie atutem w tym spotkaniu. Łęczna natomiast uplasowała się o jedną lokatę za Motorem i straciła do nich zaledwie 1 punkt. Wydaje się, że to spotkanie będzie bardzo wyrównane, albowiem obie ekipy grają na podobnym poziomie, stąd też wybieram typ na obie strzelą.

Motor Lublin – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

  • Wygrana Motor Lublin – 2.12
  • Remis – 3.20
  • Wygrana Górnik Łęczna – 3.60
  • Powyżej 2.5 goli – 2.06
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.84

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin – Górnik Łęczna wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Motoru Lublin (kurs 2.12). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Górnik Łęczna, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Motor Lublin – Górnik Łęczna to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.06, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.71.

Motor Lublin – Górnik Łęczna gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Górnikiem Łęczna, a w ramach półfinałów barażów o Ekstraklasę, odbędzie się 30. maja o 17:30 na Arena Lublin. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Motor Lublin – Górnik Łęczna przeprowadzi Polsat Sport 2.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy