Monza – Napoli: Typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Serie A

Wojciech Sikora

13 maja 2023

Monza - Napoli: Typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Serie A
Wracamy na boiska włoskiej Serie A, gdzie rozgrywana jest aktualnie 35. kolejka. Monza w jednym z sześciu meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Napoli. Dla obu ekip koniec sezonu już nic nie zmieni, a zespół Zielińskiego jest po świętowaniu mistrzostwa i część graczy jest już na pewno w trakcie odpoczynku. Dla gospodarzy będzie to więc świetna okazja, by poprawić jeszcze swoją pozycję w tabeli. Czy wykorzystają sytuację? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Monza – Napoli.

Monza – Napoli: zapowiedź meczu

Monza nie miała dobrego początku sezonu, ale ostatnim czasem poprawili swoją grę i w tej rundzie są naprawdę groźną ekipą. Ich ostatnie pięć starć to trzy zwycięstwa i dwa remisy. Tym samym zapewnili już sobie utrzymanie na kolejny sezon i zajmują aktualnie 12. miejsce, choć mają szanse jeszcze na top 10. Dziś zmierzą się z nowym mistrzem Włoch, który tydzień temu potwierdził swoją dominację w tym sezonie i już część piłkarzy z pewnością może udać się na zasłużony wypoczynek.

Monza - Napoli: typy

Ten mecz powinien być dość ofensywny, z racji stylu gry obu ekip. Ostatnim razem na swoim boisku Napoli rozbiło Monzę aż 4:0 Teraz gospodarze są jednak w znacznie lepszej formie i mają spore szanse, by namieszać w tym pojedynku. Stawiam gola gospodarzy.

1.48

MONZA STRZELI GOLA

betfan

Monza - Napoli: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Monzy z  Napoli, w ramach 35. kolejki Serie A, odbędzie się 14 maja o 15:00 na Brianteo w Monzie. Spotkanie będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem, na Eleven Sports 1.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy