Monza – Juventus: Typy, kursy, zapowiedź 18.09 | Serie A

Wojciech Sikora

18 września 2022

JUVENTUS MILIK
W niedzielę czeka nas aż sześć emocjonujących meczów w Serie A. W jednym z nich Monza podejmie na swoim boisku Juventus. Zdecydowanym faworytem jest tutaj ekipa gości, lecz ich ostatnio wyniki są co najmniej niezadowalające. Po czterech meczach bez zwycięstwa przychodzi duża szansa w meczu z beniaminkiem. Czy stara dama przełamie się i pokażą klasę jaką prze lata prezentowali? Zapraszam na zapowiedź meczu Monza – Juventus.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Serie A: Monza – Juventus (18.09, 15:00) – zapowiedź meczu

Monza tragicznie weszła w Serie A. Nie wygrali na ten moment ani jednego spotkania i aż do szóstej kolejki kibice musieli czekać na pierwszy punkt, który zdobyli po remisie z Lecce. W najbliższym spotkaniu gościć będą na swoim boisku Juventus. Do niedawna takie starcie przyniosłoby wysoką wygraną gości, jednak stara dama ostatnim czasem zawodzi. Aktualnie zajmują ósmą pozycję w tabeli mając zaledwie 10 punktów. Co ważniejsze nie wygrali od czterech meczów, choć do dziś uważa się, że gol Milika w szóśtej kolejce na 3:2 powinien zostać uznany. Być może w nadchodzącym pojedynku Polak trafi i da triumf swojej drużynie.

Serie A: Monza - Juventus (18.09, 15:00) - typy

Typy Monza - Juventus

Forma Juventusu jest poniżej oczekiwań, ale to Monza zdaje się być w gorszej sytuacji. Myślę, że goście nie odpuszczą tych trzech punktów i zwyciężą w tym pojedynku. Stawiam na wygraną Juventusu.

1.85

JUVENTUS WYGRA

betfan

Serie A: Monza - Juventus (18.09, 15:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Monzy z Juventusem w ramach 7. kolejki Serie A, odbędzie się 18 września o 15:00 na Stadionie Brianteo wMonzie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven Sports 2.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy