Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpellier – PSG: Typy, kursy, zapowiedź | Ligue 1 01.02
Gdy spotkania rozgrywane są we wszystkich najlepszych ligach, emocje czekają nas praktycznie codziennie. Montpellier w ramach 21. kolejki Ligue 1, będzie rozgrywało starcie na swoim boisku przeciwko PSG. Lider tabeli nie potrafił w poprzedniej kolejce odskoczyć Lens i nadal mają przewagę tylko trzech punktów. Czy w tej kolejce wszystko odbędzie się bez problemów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Montpellier – PSG. 

Montpellier – PSG: Zapowiedź meczu

PSG walczy o mistrza, jak co roku, ale wciąż mogą czuć się niepewni i obawiać się formy Lens. Zbyt często przydarzają im się niespodziewane porażki czy remisy, tak jak ten z poprzedniego meczu. Po czerwonej kartce dla Verattiego w 59 minucie, bronili wyniku 1:0 do praktycznie samego końca, w ostateczności, stracili bramkę w 95 minucie. Taka drużyna nawet w 10 nie powinna była stracić bramki z Reims i to w ostatnich akcjach meczu, teraz mogą się zrekompensować na stadionie Montpellier. Gospodarze w prawdzie wygrali poprzedni mecz, ale z jedną z najsłabszych drużyn w lidze, a poprzednie cztery mecz przegrali.

Montpellier - PSG: - Typ na mecz

1.78

PSG WYGRA

Z HANDICAPEM -1,5

betfan

Innego wyniku jak wygrana PSG nie widzę w tym meczu, bowiem czując oddech Lens, nie mogą popełniać błędów, a przed powrotem Ligi Mistrzów na pewno będą chcieli doskoczyć.  Montpellier nie prezentuje formy optymalnej i nie będą mieli w tym meczu szans. Stawiam wygraną gości z handicapem -1,5.

Montpellier - PSG: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Montpellier, a PSG w ramach 21. kolejki Ligue 1 odbędzie się 1 lutego o 21:00 na Stade de la Mosson w Montpellier. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach CANAL+ Sport 2 i  Eleven Sprots 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!