Montpellier – Clermont: typy, kursy, zapowiedź 19.03 | Ligue 1

Wojciech Sikora

19 marca 2023

Ligue 1 Montpellier
Ostatni dzień zmagań w 28. kolejce Ligue 1 i przed nami jeszcze sporo emocji. Montpellier w jednym z aż siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się Clermont. Świetna forma gospodarzy sprawia, że są w stabilnej sytuacji i raczej nie muszą się martwić o utrzymanie. Goście mają punkt więcej i są tuż przed nimi, ale ich forma znacznie spadła. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Montpellier – Clermont. 

Montpellier – Clermont: Zapowiedź meczu

Montpellier kontynuuje świetną grę i przypieczętowuje do bardzo dobrymi wynikami. Aktualnie mają za sobą pięć meczów bez porażki, gdzie wygrywali aż cztery razy. Dzięki temu awansowali już na 13. lokatę, ale myślę że na tym nie poprzestaną. Teraz zmiezrą się z Clermont, czyli drużyną o pozycję wyżej od nich, a wygrana w tym starciu może dać gospodarzom już 11. miejsce. Goście początek sezonu mieli świetny, teraz ich wyniki są bardzo w kratkę i ciężko tutaj liczyć, by wywieźli nawet punkt.

Montpellier - Clermont: - Typ na mecz

1.88

MONTPELLIER WYGRA

betfan

W tym sezonie w lidze obie drużyny zagrały już razem mecz i skończył się on remisem, choć wtedy dwóch karnych nie wykorzystał Clermont. Tamten okres był też dla nich zdecydowanie lepszy. Teraz wyglądają znaczni gorzej, dlatego wydaję mi się, że gospodarze powinni to wygrać.

Montpellier - Clermont: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Montpellier a Clermont, w ramach 28. kolejki Ligue 1, odbędzie się 19 marca o 15:00 na Stade de la Mosson. Transmisja z tego starcia będzie nie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy