Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpellier – Brest: typy, kursy, zapowiedź 12.02 | Ligue 1

Dosłownie kilka dni temu towarzyszyły nam emocje związane z pucharem Francji, a już w ten weekend wracamy z Ligue 1. Montpellier w ramach 23. kolejki, zmierzy się z Brest. Obie ekipy zajmują odpowiednio piętnastą i czternastą lokatę, mając jednocześnie taki sam dorobek punktów. Mimo, że póki co są bezpieczni, to od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie dwa punkty. Kto z nich po tym starciu oddali się w górę tabeli? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Montpellier – Brest. 

Montpellier – Brest: Zapowiedź meczu

Montpellier miał całkiem niezły sezon, ale to było w tamtym roku. 2023 rok przyniósł im aż sześć porażek i tylko jedno zwycięstwo, które odnieśli z przedostatnią drużyną w tabeli. Teraz sytuacja staje się dość poważna, bowiem każda kolejna porażka przybliża ich do strefy spadkowej. Brest z kolei ten rok ma właśnie całkiem niezły, choć wciąż mają zaledwie 20 punktów i na pewno kilka remisów mogliby zamienić na zwycięstwa. Na ostatnie dziesięć starć wygrali z Montpellier tylko raz, więc rywal jest dla nich dość niewygodny, a do tego grają na jego terenie.

 

Montpellier - Brest: - Typ na mecz

2.41

MONTPELLIER WYGRA

betfan

Myślę, że to świetna okazja dla gospodarzy, by się odblokować i odnieść drugie zwycięstwo w tym roku. Rywal trochę się ostatnim czasem rozkręcił, ale wyniki tak naprawdę były lepsze niż ich gra. Dlatego stawiam wygraną gospodarzy.

Montpellier - Brest: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Montpellier, a Brest w ramach 23. kolejki Ligue 1 odbędzie się 12 lutego o 15:00 na Stade de la Mosson w Montpellier. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!