Pobierz aplikację betfan na telefon
Monaco – Toulouse: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1
Finałowa kolejka w Ligue 1 przed nami, więc już dziś poznamy wszystkich spadkowiczów, ale i drużyny które będą reprezentować Francję w Europie. Monaco w jednym z dziesięciu meczów dzisiejszego dnia zagra na swoim stadionie z Toulouse. Dla zespołu z księstwa, będzie dziś ostatnia szansa na wdarcie się do top 5. Jednak muszą zwyciężyć i liczyć na potknięcie Lille lub Rennes. Jak zakończy się dla nich ten mecz? Zapraszam na zapowiedź meczu Monaco – Toulouse.

Monaco – Toulouse: Zapowiedź

Monaco przez ostatnie dwie porażki wypadło z top 5 i na ten moment są poza europejskimi pucharami. Choć mają tyle samo punktów, co Rennes, to ze względu na gorszy bilans bramkowy, zajmują miejsce tuż za nimi. Dziś przed nimi ostatnia szansa na komplet punktów, choć wciąż muszą liczyć na potknięcie Rennes lub Lile, by dostać się do jakichkolwiek pucharów europejskich. Ich rywal Toulouse ma już pewne utrzymanie, ale przede wszystkim pewną Ligę Europy, bowiem wygrali puchar Francji.

Monaco - Toulouse: Typ na mecz

1.46

MONACO WYGRA

betfan

Ten mecz zdecydowanie powinien iść w stronę gospodarzy, którym to zależy na komplecie punktów. Przy wsparciu swoich kibiców z pewnością łatwiej będzie im się przełamać, bo dwóch porażkach. Tym bardziej, że rywale nie grają już o nic i myślą raczej o wypoczynku. Typuję wygraną gospodarzy.

Monaco - Toulouse: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Monaco a Toulouse, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Stade Louis II. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!