menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

PSG pokonane. Monaco wiceliderem

dodano: 21 Listopada 2020, autor: Agnieszka Sermak

PSG przegrało trzeci mecz ligowy w trwającym sezonie. Tym razem przegrali oni z Monaco, choć zwycięstwo mieli niemal w garści.

DOBRY START PSG

Od pierwszej minuty spotkania swoją przewagę w coraz to kolejnych akcjach budowali mistrzowie Francji. Już po 37 minutach dublet skompletował Kylian Mbappe, a gdyby nie gwizdek arbitra, miałby on na koncie hat-tricka klasycznego. Sędzia dopatrzył się też spalonego przy trafieniu Moise Keana. Mimo nieuznanych bramek ekipa z Parc de Princes zdominowała Monaco i nic nie wskazywało na to, że gospodarze mogą sprawić w tym meczu niespodziankę.

NIE DOTARLI NA DRUGĄ POŁOWĘ

Być może przebieg pierwszej części gry zbudował w drużynie gości zbyt dużą pewność siebie, gdyż po powrocie na murawę zobaczyliśmy zupełnie inne zespoły. Monaco przeważało i doprowadziło do wyrówniania po bramkach Kevina Vollanda. Gola na wagę zwycięstwa zdobył z “jedenastki” Cesc Fabregas, a na wskutek faulu, który doprowadził do rzutu karnego, po czerwonej kartce boisko opuścił Abdou Diallo. Tym samym PSG straciło niemal pewne trzy punkty i zaliczyło trzecią już porażkę w obecnym sezonie Ligue1.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Siatkówka/

Liga Narodów: Ostatnia prosta turnieju w Rimini

Liga Narodów w siatkówce wkracza w decydującą fazę Polska w ramach 3 ostatnich meczów grupowych zagra z Argentyną, Iranem i Francją  Liga Narodów: Trzy gładkie zwycięstwa 3:0 W...