Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpelier – Monaco: Typy, kursy, zapowiedź | 09.10

Jednym z popołudniowych meczów we francuskiej Ligue 1 będzie pojedynek FC Nantes z Monaco. Piłkarze z Księstwa Monaco zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli, gospodarze natomiast będą musieli najprawdopodobniej zmierzyć się z trudnym wyzwaniem jakim będzie uniknięcie walki o utrzymanie, gdyż już teraz zajmują 15. miejsce. Czy drużyna z Księstwa przyjedzie po łatwe punkty? Czy Nantes ma jakiekolwiek powody do optymizmu przez spotkaniem? Zapraszam na analizę i typy dotyczącego tego meczu!

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Monaco – Nantes (02.10, 17:05) – zapowiedź meczu

Obie drużyny rozpoczęły sezon zgodnie z oczekiwaniami. Dla Monaco to może być jednak bardzo wymagający sezon jeśli chcą walczyć o Ligę Mistrzów. W lidze pojawił się nowe drużyny, które mają pełne prawo myśleć o tym samym celu. Dlatego bardzo ważne jest, by Monaco poprawiło swój dorobek punktowy w meczach u siebie – ledwo 4 punkty na 12 możliwych. Gdy popatrzymy natomiast na Nantes to komplet punktów była w stanie zdobyć tylko z beniaminkiem. W pozostałych meczach albo remisowali albo musieli uznać wyższość rywali. Wyprawa do Monaco nie jest dla Nantes ostatnio najlepszym kierunkiem, by zdobywać punkty. Natomiast muszą goście wykorzystać fakt tego słabego punktowania Monaco w meczach domowych.

 

Ligue 1: Monaco - Nantes (02.10, 17:05) - typy

Zapowiada nam się dobre widowisko - gospodarze mają serię 3 wygranych z rządu, natomiast goście nie grzeszą zdobywaniem punktów. Wydaje mi się, że mimo znacznej przewagi jakościowej piłkarzy Monaco to Nantes stać na to, by dziś tu powalczyć o choćby punkt. Dlatego obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.73

OBIE STRZELĄ

betfan

Ligue 1: Monaco - Nantes (02.10, 17:05) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Monaco z Nantes w ramach 9. kolejki Ligue 1, odbędzie się , 2 października o 17:05 na Stadionie Ludwika II. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!