Mołdawia – Wsypy Owcze: typy, kursy, zapowiedź | 24.03 EURO

Wojciech Sikora

24 marca 2023

Mołdawia
Przed nami ponad tydzień pełen emocji związanych z eliminacjami do Mistrzostw Europy 2024. Mołdawia, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Wyspami Owczymi. Gospodarze świetnie poradzili sobie w Lidze Narodów i zabrakło niewiele, by awansowali do Ligi C. W tej dywizji bardzo dobrze poradziły sobie z kolei Wyspy Owcze, którym udało się na następną edycję utrzymać. Kto więc dziś będzie lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Mołdawia – Wsypy Owcze.

Mołdawia – Wsypy Owcze: Zapowiedź meczu

Mołdawia nie wzięła udziału w Mistrzostwach Świata i rozegrali w tym czasie dwa mecze towarzyskie. W obu nie poradzili sobie i najpierw przegrali z Azerbejdżanem 1:2, a następnie z Rumunią aż 0:5. Przed nimi, na start kwalifikacji do Euro 2024, starcie z drużyną której również dotychczas nie pokonali. Mowa o Wyspach Owczych, które bardzo dobrze pokazały się w końcówce rundy grupowej Ligi Narodów i udało im się dzięki temu utrzymać w dywizji C. Gorzej było w kolejnych sparingach, gdzie spodziewanie przegrali z Czechami 0:5, a następnie sprawili małą niespodziankę remisując 1:1 z Kosowem.

Mołdawia - Wsypy Owcze: - Typ na mecz

Obie drużyny rywalizowały ze sobą dwukrotnie. W ramach Kwalifikacji do Mistrzostw Świata, które odbyły się w ubiegłym roku, najpierw Wyspy Owcze zremisowały 1:1 na wyjeździe, a później na swoim boisku wygrali 2:1. Obie drużyny wyprowadziły sporo akcji ofensywnych i dlatego myślę, że w tym starciu również padną co najmniej dwa gole. Stawiam powyżej 1,5 bramki.

1.52

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Mołdawia - Wsypy Owcze: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Mołdawią a Wsypami Owczymi w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 24 marca o 20:45 na stadionie Stadionul Zimbru w Chisinau. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy