Mołdawia – Ukraina: Typy, kursy, zakłady 11.06 | Mecze towarzyskie

Jan Paździerski

11 czerwca 2024

To już dosłownie ostatnie momenty, ostatnie sparingi, dla reprezentacji, które lada dzień rozpoczną tegoroczne EURO. Ukraina zakwalifikowała się do turnieju, a dziś rozegrają mecz towarzyski z Mołdawią.

Ukraina, typy

Ukraińcy rozegrali już 4 spotkania w tym roku, z których 2 wygrali, 1 przegrali oraz raz zremisowali. Będzie to dla nich idealna okazja, aby po raz ostatni przetestować zawodników przed wielkim turniejem. Czy pokażą się z dobrej strony? Zapraszam na zapowiedź meczu Mołdawia – Ukraina.

Zapowiedź meczu Mołdawia – Ukraina.

Ukraina wywalczyła awans na tegoroczny turniej, a dziś rozegrają ostatni sparing przed wielką imprezą, jaką jest EURO 2024. Dla trenera to ostatnia okazja na roszady w składzie oraz wytypowanie najlepszej jedenastki. Piłkarze Mołdawii są też znani z nie odpuszczania nawet takich sparingów, dlatego też będzie to znakomita sposobność do sprawdzenia zawodników i ustawień, przed kolejnymi ważnymi meczami w przyszłości.

Typy bukmacherskie na mecz Mołdawia – Ukraina.

Betfan logo
OBIE STRZELĄ
Kurs 2.16
Zagraj już teraz

Choć w założeniu to zespół Ukrainy ma większy potencjał ofensywny, tak jednak w meczach sparingowych zdarza się otworzyć worek z bramkami nawet w starciu między mocno zróżnicowanymi zespołami. Tym bardziej tutaj liczę na energiczną grę i chęć pokazania się przede wszystkim przez młodych piłkarzy Ukrainy, którzy walczą o miejsce w wyjściowym składzie na najbliższym EURO. To wszystko powinno przełożyć się na wiele akcji a kibice powinni być świadkami wielu bramek. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

Kursy bukmacherskie na mecz Mołdawia – Ukraina.

  • Wygrana Mołdawii – 7.40
  • Remis – 4.20
  • Wygrana Ukrainy – 1.44
  • Powyżej 2.5 gola – 1.86
  • Obie strzelą – 2.16

Faworytem tego pojedynku będzie zespół gości, czyli Ukrainy, których zwycięstwo szacowane jest kursem 1.44. W przypadku wygranej Mołdawii przelicznik jest nieco wyższy i wynosi w tym momencie 7.40. Podział punktów to szansa na mnożnik 4.20.

Gdzie obejrzeć mecz Mołdawia – Ukraina? Transmisja.

Wtorkowy mecz pomiędzy Mołdawią a Ukrainą, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 11 czerwca o 18:00 na Stadionul Zimbru . Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy