Pobierz aplikację betfan na telefon
Moenchengladbach – FC Augsburg: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 Bundesliga
Finałowa kolejka w Bnndeslidze, więc już dziś poznamy wszystkich spadkowiczów, ale i drużyny które będą reprezentować Niemcy na arenie międzynarodowej. Augsburg w tym zestawieniu będzie pod znacznie większą presją, bowiem potrzebują co najmniej remisu, by się utrzymać. Dla Moenchengladbach ten mecz nie ma kompletnie znaczenia, bo swoje utrzymanie zapewnili sobie wcześniej. Czy goście uzyskają dziś chociaż jeden wymarzony punkt? Zapraszam na zapowiedź meczu Moenchengladbach – FC Augsburg.

Moenchengladbach – FC Augsburg: zapowiedź meczu

Moenchengladbach przez całą rundę wiosenną wygrał tylko cztery mecze ligowe, co nie pozwoliło im na trzymanie się topu ligi i walki o puchary europejskie. Na ten moment uzyskali jedynie utrzymanie i w ostatniej kolejce komplet nie muszą nic. Wygrana da im ewentualny awans o lokatę wyżej, ale porażka nie zmieni nic. Tym bardziej Augsburg staje przed szansą na chociażby podziału punktów, które da im pewne utrzymanie na kolejny sezon. Drużyna Gikiewicza pokazała, że potrafi w kluczowych momentach wywalczyć punkty.

Moenchengladbach - FC Augsburg: typy, kursy

Moenchengladbach prawdopodobnie będzie występował w tym meczu drugim garniturem, gdzie z pewnością zobaczymy kliku graczy chcących się wykazać. To jednak Augsburg musi się zaprezentować lepiej i uzyskać chociażby punkt. Nie przegrali czterech z pięciu ostatnich meczów z Borussią, więc jest spora szansa, że dziś również tego dokonają. Typuję wygraną lub remis gości.

1.61

AUGSBURG WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Moenchengladbach - FC Augsburg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach finałowej 34. kolejki, pomiędzy Moenchengladbach a FC Augsburg, odbędzie się 27 maja o 15:30 na Borussia Park w Moenchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!