Moenchengladbach – Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 06.05 Bundesliga

Bartłomiej Cichecki

05 maja 2023

Moenchengladbach - Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 06.05 Bundesliga

Bundesliga jak każda liga w Europie wkracza w decydującą fazę, która zadecyduje o losach wielu drużyn, które walczą o wyższe cele lub tylko o utrzymanie. Na szczęście dla postronnych kibiców ten sezon tak się ułożył, że każda z drużyn jest zamieszana w walkę o walkę o najwyższe cele lub o utrzymanie się. Każdy wciąż ma szanse spełnić cel, ale w tej zapowiedzi przyjrzymy się temu co może wydarzyć się z Borussia Moenchengladbach oraz Bochum. Goście jeśli nie chcą baraży to muszą nie przegrać, ale jak będzie?  Zapraszam na zapowiedź oraz typy do meczu Moenchengladbach – Bochum.

Moenchengladbach – Bochum – zapowiedź meczu

Bochum walczy o życie w tej kolejce i choć od ostatecznych rozstrzygnięć dzielą nas cztery kolejki to goście bez wygranej od 5 meczów mogą pozostać na szesnastym miejscu dającym baraże.

Borussia ma więcej porażek niż zwycięstw. Przegrali dwanaście razy, a wygrali tylko dziewięć. Bardzo dobra okazja do tego, by przy liczbie zwycięstw pojawiła się okrągła liczba. Mecze w Moenchengladbach z Bochum są bardzo wyrównane i nie ma tu faworyta patrząc tylko po historii.

Bochum nie przegrało wyjazdowego meczu od trzech spotkań, ale nie zmienia to faktu, że w delegacji są przedostatnim zespołem. Zdobyli tam tylko 8 oczek, mniej zdobyła tylko Hertha – 5. 

 

Moenchengladbach - Bochum: typ

Dla Bochum będzie to ciężki mecz, ale bez przesady. Borussia w tym sezonie bardzo często odstawia teatrzyk i przegrywa w słabym stylu. Skoro Bochum potrafiło zatrzymać BVB pędzące po mistrzostwo to dlaczego mają nie strzelić gola słabej imienniczce z Moenchengladbach. Stawiam, że obie strzelą gola, gdyż obie nie potrafią bronić, a stawka meczu wysoka.

1.58

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Moenchengladbach - Bochum: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 31. kolejki, Moenchengladbach kontra Bochum, odbędzie się 6. maja na Borussia-Park w Moenchengladbach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy