Pobierz aplikację betfan na telefon
Mistrzostwa Świata PDC: zapowiedź i typy na 3. rundę

Mistrzostwa Świata PDC wracają do gry po przerwie świątecznej. Darterzy w poniedziałek zaczną zmagania w trzeciej rundzie. Nie zabraknie ciekawych pojedynków, a zaprezentują nam się m.in. Michael Smith, James Wade, Gerwyn Price czy Jonny Clayton.

Plan meczów na 27.12.2021: 

13:40 Ross Smith (ENG) – Dirk van Duijvenbode (NED)
14:45 Michael Smith (ENG) – William O’Connor (IRL)
16:00 Florian Hempl (GER) – Raymond Smith (AUS)
20:10 James Wade (ENG) – Vincent Van der Voort (NED)
21:15 Gerwyn Price (WAL) – Kim Huybrechts (BEL)
22:30 Jonny Clayton (WAL) – Gabriel Clemens (GER)

Mistrzostwa Świata PDC: Michael Smith – William O’Connor

Michael Smith to aktualnie 9. darter w rankingu. W 2. rundzie bez żadnych problemów poradził sobie z Holendrem Ronem Meulenkampem, wygrywając 3:0. William O’Connor musiał przebijać się już od pierwszej rundy. Najpierw nie bez problemów poradził sobie z Dannym Lauby’m, który nie należy do czołowych zawodników. Później łatwiej poszło mu z Glenem Durrantem, ale Anglik prezentuje fatalną formę. Wliczając tę porażkę, przegrał aż 11 pojedynków z rzędu.

Proponowany typ: wygrana Michaela Smitha, kurs 1.26 

Mistrzostwa Świata PDC: Florian Hempl – Raymond Smith

Obaj zawodnicy zaczynali turniej od 1. rundy i wygrali po dwa mecze. Formą imponuje przede wszystkim Niemiec, który w poprzedniej rundzie wyeliminował Belga van den Bergha, który obecnie zajmuje 5. miejsce w rankingu PDC. Smith poradził sobie z Anglikiem Hughes’em, a przede wszystkim pokonał Devona Petersena, który przed długi czas był w gronie najlepszych darterów. Ostatnio jednak zawodnik RPA prezentował się bardzo słabo, więc pokonanie go, nie jest wybitnym wyczynem. Moim zdaniem Hemp jest faworytem.

Proponowany typ: wygrana Floriana Hempla, kurs 1.44

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!