Pobierz aplikację betfan na telefon
Mistrzostwa Europy dart 2023: Typy, kursy, zapowiedź
  Mistrzostwa Europy dart 2023 – to już od czwartku czeka wszystkich fanów rzutek. Wszyscy topowi gracze z Europy podejmą wyzwanie jakim jest zdobycie Mistrzowskiego tytułu Europy. Niewątpliwie kandydatami do zwycięstwa są Ci sami zawodnicy co zawsze, jednak może właśnie podczas Mistrzostw Europy będziemy mieli czarnego konia, który namiesza i napsuje krwi największym? Z turnieju niewątpliwie można łatwo odpaść, więc trzeba grać już od pierwszej rundy na wysokim poziomie. Kto więc okaże się najlepszy? 

Mistrzostwa Europy dart 2023 typy bukmacherskie

W naszych typach na Mistrzostwa Europy 2023 w darcie skupimy się głównie na samym zwycięzcy. Nie spodziewam się, aby na tak dużym turnieju jakim są Mistrzostwa Europy mieli wyskok tak zwanego czarnego konia. Spodziewam się, że po tytuł sięgnie ktoś z wielkiej trójki – Gerwen, Price, Humphries. Na starcie jednak odrzucę Humphriesa, który gracz dobrze, ale cały czas mam wrażenie, że na tym samym poziomie, a nie zwyżkującym, który mógłby zapewnić mu tytuł. Waham się pomiędzy tymi dwoma zawodnikami. Początkowo na starcie miałem dać większe szanse Gerwenowi, jednak pójdę tutaj dość niespodziewanie w stronę Price-a. Typuję jego wygraną w Mistrzoswtach Europy 2023 po kursie 5.10 w Betfan. Rozkręca się on z turnieju na turniej i wydaje się, że najlepsza forma właśnie będzie na końcówkę sezonu.

5.10

PRICE WYGRA ME 2023

betfan

Mistrzostwa Europy dart 2023 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Mistrzostwa Europy w darcie 2023. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju – tu faworytem jest oczywiście największa gwiazda tych zawodów, czyli Michael Van Gerwen (kurs 4.55). Za jego plecami został sklasyfikowany w notowaniach  Gerwyn Price (kurs 5.10) oraz Luke Humphries (kurs 5.50). W ofertach pojawiają się także kursy na poszczególne spotkania – te najbardziej interesujące, które warto wyróżnić w pierwszym dniu to niewątpliwie kurs 2.45 na wygraną Ratajskiego z Cullenem, a także mnożnik 2.10 na wygraną Wade z van Duijvenbode. Dodatkowo w ofercie Betfan możemy postawić także na wygraną Krzysztofa Ratajskiego w całych Mistrzostwach Europy – tu kurs jest bardzo wysoki i wynosi 70.00.

Mistrzostwa Europy dart 2023 zapowiedź

Już w czwartek wystartują Mistrzostwa Europy 2023 w darcie. W gronie zawodników, którzy będą walczyć o miano najlepszego w Europie w rzutkach zobaczymy wielu świetnych zawodników. Zmagania rozpoczną się 26 października od fazy 1/16. Mecz będą rozgrywane w parach – zwycięzca przechodzi dalej, natomiast przegrany żegna się z turniejem. Oczywiście znów głównym kandydatem do wygrania całego turnieju jest Michael Van Gerwen, a za jego plecami plasowani są Price oraz Humphries. W zmaganiach zobaczymy także Krzysztofa Ratajskiego, jednak Polak już w pierwszej rundzie trafił na Cullena i będzie miał niewątpliwie bardzo trudne zadanie, aby pokonać Anglika.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!