Pobierz aplikację betfan na telefon
Minnesota Timberwolves – GS Warriors: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA i typy NBA. Przed nami 9 spotkań z czego 4 rozpoczną się jeszcze przed północą. W jednym z nich, o 21:30 Minnesota Tiberwolves podejmie w swojej hali Golden State Warriors. Zapraszam na zapowiedź i typy Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors.

NBA: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors – zapowiedź meczu

Obie te drużyny dzieli bardzo niewiele w Konferencji Zachodniej. Minnesota Timberwolves są na dziewiątym miejscu, a GSW na jedenastym, ale mają dokładnie taką samą ilość zwycięstw. „Leśne Wilki” są wyżej dlatego, że zagrali jeden mecz więcej. Aktualni mistrzowie nie potrafią się odnaleźć w obecnym sezonie. W ostatnich pięciu meczach wygrali jednak cztery razy, dzięki czemu podreperowali trochę swoją pozycję. 2 dni temu Minnesota Timverwolves zakończyła swoją serię pięciu wygranych meczów porażką dwoma punktami z Charlotte Hornets.

NBA: Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors - Typy NBA na mecz

Będzie to pierwszy mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami w tym sezonie. Obie drużyny grają w kratkę dotychczas i trudno stwierdzić kto jest faworytem w tym spotkaniu. Kursy bukmacherskie wskazują na aktualnych mistrzów NBA. GSW jednak kompletnie nie radzą sobie w tym sezonie w meczach wyjazdowych. Z dziesięciu wyjazdowych spotkań wygrali tylko jedno! To sprawia, że wysoki kurs na gospodarzy jest bardzo zachęcający do zagrania.

2.04

WYGRANA TIMBERWOLVES

betfan


 

NBA: Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors - Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Minnesota Timberwolves, a Golden State Warriors odbędzie się o 21:30 z niedzielę 27 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na żywo z polskim komentarzem na Canal+ Sport i Canal+ Online. Mecz dostępny jest także na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!