Pobierz aplikację betfan na telefon
Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets. MATCHDAY BOOST

Po dwóch meczach w tym półfinale konferencji wschodniej Brooklyn Nets prowadzi w serii 2:0. Czy po powrocie do własnej hali Milwaukee Bucks uda się wygrać GAME 3 i złapać kontakt?

Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets 11.06 (1:30) [0:2]- MATCHDAY BOOST

Bukmacher BETFAN przygotował na dzisiejszą noc specjalną ofertę MATCHDAY BOOST dla wszystkich fanów najlepszej koszykarskiej ligi świata – NBA. Oferta skierowana jest dla tych, którzy planowali postawić na wygraną Milwaukee Bucks. Kurs u bukmachera BETFAN został podwyższony z 1.64 na 2.00 na to zdarzenie. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych.

Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets 11.06 (1:30) [0:2]- Bucks odwrócą serię?

Brooklyn Nets dość gładko wygrali dwa pierwsze mecze u siebie. Jeżeli Milwaukee Bucks myślą o odwróceniu losów serii muszą wyrównać stan serii w dwóch najbliższych meczach u siebie. Pod koniec sezonu zasadniczego udowodnili, że są w stanie pokonać Brooklyn Nets. Dokonali tego dwukrotnie. Jeśli chcą powtórzyć ten wyczyn to Giannis Antetokoumpo musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

Kluczem do zwycięstwa będzie także zatrzymanie dwójki Kevin Durant- Kyrie Irving. Szczególnie tego pierwszego, który w 7. meczach tych playoffs zdobył już 224 punkty. Na szczęście dla Bucks na najbliższy mecz niezdolny do gry będzie wciąż James Harden. Jeśli Bucks przegrają to spotkanie to mogą zapomnieć o awansie do finałów konferencji.

Sprawdź pozostałą ofertę na mecz Milwaukee Bucks- Brooklyn Nets.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!