Millwall – Swansea: Typy, kursy, zapowiedź 14.03 Championship

Wojciech Sikora

14 marca 2023

millwall
W Championship ciężko o chwilę wytchnienia, ledwo kilka dni temu zakończyliśmy poprzednią kolejkę, a już dziś ruszamy z 37. Millwall w jednym z sześciu meczów tego dnia zagra przeciwko Swansea. Gospodarze od początku sezonu aspirują do awansu, do Premier League. Aktualnie mają 6. lokatę, ale tuż za nimi jest jeszcze sporo chętnych. Czy tym meczem odskoczą pozostałym drużynom? Zapraszam na zapowiedź spotkania Millwall – Swansea.

Millwall – Swansea: zapowiedź meczu

Millwall ma za sobą dobry okres, który pomógł im się utrzymać w top 6. Wciąż muszą uważać, bo tak naprawdę aż do 12. miejsca każda z drużyn ma jeszcze szanse na baraże. Nawet Swansea, ich najbliższy rywal, mający aktualnie 17. miejsce w tabeli Championship, ma matematyczne, a nawet realne szanse na awans. Choć na pewno nie osiągną tego, jeśli będą tak seriami przegrywać spotkania. Na ostatnie pięć spotkań zremisowali tylko raz, a resztę przegrali. Ciężko im będzie na tak trudnym terenie o przełamanie.

Millwall - Swansea: typy

Obie drużyny są dość ofensywne w tym sezonie i obie sporo strzelają, ale i tracą. Millwall w teorii jest faworytem tego starcia, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej wybrać kierunek ilości bramek. Poprzedni ich mecz w tym sezonie zakończyli wynikiem 2:2, dlatego tym razem również liczę na trzy gole. Stawiam powyżej 2,5 bramek.

2.05

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Millwall - Swansea: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Millwall ze Swansea w ramach 37. kolejki Premier League, odbędzie się 14 marca o 21:00 na The Den w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy