Pobierz aplikację betfan na telefon
Millwall – Blackburn: Typy, kursy, zapowiedź 08.05 | Championship
Przed nami ostatnia kolejka tego sezonu w Chamiponship. Dla części drużyn jest to ostatnia szansa na poprawę swojej pozycji. Millwall w jednym z dwunastu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Blackburn. To będzie jedno z najbardziej emocjonujących starć tego dnia. Obie drużyny mają jeszcze szanse na udział w barażach i walce o awans do Premier League. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Zapraszam na zapowiedź spotkania Millwall – Blackburn.

Millwall – Blackburn: zapowiedź meczu

Millwall nie miało ostatniego najlepszego okresu, przez co ich sytuacja się nieco popsuła i szanse na baraże stopniały. Wciąż jednak mają 6. lokatę, która daje im udział w walce o Premier League. ale żeby utrzymać ten stan rzeczy potrzebują najpewniej zwycięstwa. Po drugiej stronie staje jednak Blackburn, który przy wygranej i dobrym rozstrzygnięciu pozostałych starć, może również znaleźć się w top 6. Nie mają jednak za sobą najlepszych wyników i ciężko, żeby w tak istotnym dla rywali meczu, mieli się postawić.

Millwall - Blackburn: typy

Millwall wychodzi na to starcie jako faworyt i z pewnością nie będą chcieli kalkulować pozostałych wyników, szukając zwycięstwa. Obie drużyny nie miały ostatnio najlepszych występów, ale to Millwall pokazał się w poprzedniej kolejce jako drużyna mająca większe aspiracje na awans. Stawiam wygraną gospodarzy.

1.97

MILLWALL WYGRA

betfan

Millwall - Blackburn: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Millwall z Blackburn, w ramach 46. kolejki Championship, odbędzie się 8 maja o 16:00 na The Den w Londynie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!