Milik wróci do starego pracodawcy? Zaskakujące informacje

Arkadiusz Milik wielokrotnie powtarzał, że najbardziej chciałby pozostać na Półwyspie Apenińskim. Ta oferta może jednak zmienić jego plany. Zgodnie z doniesieniami mediów, swoim byłym zawodnikiem zainteresował się ponownie Ajax Amsterdam.

MILIK ZNÓW W EREDIVISIE?

Od kiedy reprezentant Polski znalazł się w trudnym położeniu, media donosiły o wielu potencjalnych kierunkach przenosin piłkarza. Wskazywano głównie zespoły z Serie A. Zgodnie z włoskimi mediami konkurować z topowymi klubami o polskiego piłkarza planuje jego były pracodawca. Mistrzowie Holandii poszukują napastnika, a na transfer mają przygotowanych około 20 milionów euro. Arkadiusz Milik grał w Amsterdamie łącznie przez dwa lata, zdobywając dla Ajaxu 47 bramek. To właśnie z holenderskiego klubu przeniósł się do Napoli, a teraz mógłby wrócić do Eredivisie.

ARGUMENT ZNANEGO ŚRODOWISKA

W obecnej sytuacji niewiele klubów będzie mogło wydać na napastnika Napoli taką kwotę, jak Ajax. Ponadto Arkadiusz Milik doskonale zna klub i łatwo mógłby dostosować się do zmiany otoczenia. Polak miałby też pewny plac, co skutkowałoby regularnymi występami zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i w Lidze Mistrzów. Istnieje cały szereg argumentów, który mógłby przekonać zawodnika do powrotu na Johan Cruyff Arenę. Co o nowym-starym kierunku sądzi sam piłkarz? Nie wypowiedział się on jeszcze w tej kwestii. Być może już wkrótce dowiemy się, jakie kluby interesują Milika oraz które z nich chciałyby zakontraktować Polaka.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!