Pobierz aplikację betfan na telefon
Milik wróci do starego pracodawcy? Zaskakujące informacje

Arkadiusz Milik wielokrotnie powtarzał, że najbardziej chciałby pozostać na Półwyspie Apenińskim. Ta oferta może jednak zmienić jego plany. Zgodnie z doniesieniami mediów, swoim byłym zawodnikiem zainteresował się ponownie Ajax Amsterdam.

MILIK ZNÓW W EREDIVISIE?

Od kiedy reprezentant Polski znalazł się w trudnym położeniu, media donosiły o wielu potencjalnych kierunkach przenosin piłkarza. Wskazywano głównie zespoły z Serie A. Zgodnie z włoskimi mediami konkurować z topowymi klubami o polskiego piłkarza planuje jego były pracodawca. Mistrzowie Holandii poszukują napastnika, a na transfer mają przygotowanych około 20 milionów euro. Arkadiusz Milik grał w Amsterdamie łącznie przez dwa lata, zdobywając dla Ajaxu 47 bramek. To właśnie z holenderskiego klubu przeniósł się do Napoli, a teraz mógłby wrócić do Eredivisie.

ARGUMENT ZNANEGO ŚRODOWISKA

W obecnej sytuacji niewiele klubów będzie mogło wydać na napastnika Napoli taką kwotę, jak Ajax. Ponadto Arkadiusz Milik doskonale zna klub i łatwo mógłby dostosować się do zmiany otoczenia. Polak miałby też pewny plac, co skutkowałoby regularnymi występami zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i w Lidze Mistrzów. Istnieje cały szereg argumentów, który mógłby przekonać zawodnika do powrotu na Johan Cruyff Arenę. Co o nowym-starym kierunku sądzi sam piłkarz? Nie wypowiedział się on jeszcze w tej kwestii. Być może już wkrótce dowiemy się, jakie kluby interesują Milika oraz które z nich chciałyby zakontraktować Polaka.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!