Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Zagłębie Lubin. Typy, kursy, zapowiedź (12.08)
Na otwarcie piątej kolejki Ekstraklasy, Miedź Legnica podejmować będzie Zagłębie Lubin. Gospodarze nie rozpoczęli najlepiej sezonu, ponieważ mają na koncie tylko punkt. Czy w starciu z Miedziowymi zdołają zwiększyć swój skromny dorobek? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Miedź Legnica – Zagłębie Lubin.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Miedź Legnica – Zagłębie Lubin (12.08, 18:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Rywalizacja Miedzi Legnica z Zagłębiem Lubin otworzy piątą kolejkę Ekstraklasy. Gospodarze są tegorocznymi beniaminkami. W poprzednim sezonie wygrali 1. ligę. Kampanię w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce rozpoczęli słabo. Po trzech meczach mają na swoim koncie tylko punkt. Na inaugurację sezonu zremisowali z Radomiakiem Radom, a następnie przegrali z Wartą Poznań i Wisłą Płock. Zagłębie Lubin po czterech kolejkach uzbierał pięć punktów. Miedziowi plasują się zatem na 10. pozycji. Wygrali z Piastem Gliwice, zremisowali ze Śląskiem Wrocław i Lechem Poznań, ale przegrali z Legią Warszawa. W czterech kolejkach zdobyli tylko dwie bramki, co jest słabym wynikiem.

Ekstraklasa: Miedź Legnica – Zagłębie Lubin (12.08, 18:00) – bezpośrednie mecze

Ostatnie oficjalne mecze między tymi drużynami rozegrano w sezonie 2018/2019. To właśnie wtedy Miedź Legnica spadła do 1. ligi. Kluby wygrały swoje domowe mecze. Rywalizacja w Lubinie zakończyła się wynikiem 3:0, a w Legnicy tablica wyników wskazywała 2:0.

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Zagłębie Lubin (12.08, 18:00) - typy

1.77

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Zarówno Miedź Legnica jak i Zagłębie Lubin, nie są czołowymi drużynami Ekstraklasy. Niespodzianką dla obu tych klubów byłoby uplasowanie się w górnej połowie tabeli. Miedź Legnica jest w słabej formie, co także pokazuje jej skromny dorobek punktowy. Zagłębiu Lubin także daleko do idealnej dyspozycji, tylko dwie bramki w czterech meczach jest jednym z najsłabszych wyników w Ekstraklasie. Stawiam na to, że w tej rywalizacji nie zobaczymy więcej niż 2,5 gola.

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Zagłębie Lubin (12.08, 18:00) - kursy

Mecz Miedzi Legnica z Zagłębiem Lubin wydaje się być bardzo wyrównany. Bukmacherzy są tego samego zdania. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi w BETFAN 2.78, na remis 3.20, a na wygraną gości 2.64.

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Zagłębie Lubin (12.08, 18:00) - pzewidywane składy

Miedź Legnica

Lenarcik – Martinez, Mijuskovic, Aurtenetxe, Matynia – Matuszek – Gammelby, Chuca, Dominguez, Kobacki – Henriquez

Zagłębie Lubin

Bieszczad – Kopacz, Ławniczak, Jach, Giorbelidze – Łakomy, Poletanovic – Chodyna, Starzyński, Bohar – Dolezal

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Zagłębie Lubin (12.08, 18:00) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz Miedzi Legnica z Zagłębiem Lubin odbędzie się 12 sierpnia o 18:00. Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć na Canal+ FamilyCanal+ Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!