Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Radomiak: Typy, kursy, zapowiedź 27.01. Ekstraklasa

W piątek rozpoczniemy granie w Ekstraklasie i od razu dostaniemy mecz niespodziankę. miedz Legnica kontra Radomiak Radom to spotkanie zobaczymy jako pierwsze w nowym roku. Oba zespoły są od niedawna w Ekstraklasie i zmierzą się ze sobą tak jak to bywało na zapleczu Ekstraklasy. Kto okaże się lepszy w starciu zespołów z dołu tabeli Ekstraklasy? Kto wygra mecz bezpośredni? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do spotkania Miedz Legnica – Radomiak Radom.

Ekstraklasa: Miedź Legnica – Radomiak – zapowiedź meczu

Swoje mecze kontrolne mają już za sobą oba zespoły i trzeba przyznać, że nie były to popisy pięknej i ofensywnej gry obu drużyn. Miedz zagrała łącznie 6 meczów kontrolnych i 3 z nich wygrała, a 3 przegrała. Bilans całkiem przyjemny jeśli popatrzymy na rezultaty piłkarzy z Radomia. Radomiak Radom w swoich sparingach nie wypadł najlepiej o czym mogą świadczyć suche wyniki. Rozegrali oni 5 meczów testowych i wszystkie te testy oblali. Aż 5 porażek i między innymi oklep od RB Lipsk 6:0.

W pierwszym meczu tych drużyn na poziomie Ekstraklasy mieliśmy remis 1:1. I to Radomiak, który jest dłużej w Ekstraklasie musiał walczyć do końcowych minut o wyrównanie. Miedz Legnica ostatni swój mecz w lidze wygrała 1:0, a Radomiak ma aktualnie serię 7 meczów przegranych z rzędu (wliczając mecze kontrolne). Ciężko będzie im wygrać na wyjeździe, ale pod koniec rundy jesiennej pokazali, że są w stanie punktować także w delegacji. Ich 2 ostatnie mecze w delegacji to właśnie zwycięstwa, ponadto łącznie wgrali w tym sezonie 4 mecze wyjazdowe.

 

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Radomiak - Typy

Typy Miedź Legnica - Radomiak

Niemoc gości w meczach kontrolnych raczej przełoży się na obraz gry tego zespołu podczas pierwszego meczu na wiosnę. Trudno przypuszczać, by zespół po tylu porażkach, samymi treningami doszedł do o wiele lepszej dyspozycji niż to miało miejsce w sparingach. Miedz na pewno jest faworytem tego meczu, mimo że na kilku pozycjach to goście mają lepszych grajków. Postawię jednak na moc własnego stadionu i wygraną gospodarzy. 

2.60

MIEDZ WYGRA

betfan

 

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Radomiak - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy między Miedzią Legnica, a Radomiakiem odbędzie się 27. stycznia o 18:30 na Stadion im. Orła Białego (Legnica). Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!