Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała: Typy, kursy, zakłady 13.05

Adrian Krawczyk

13 maja 2024

Miedź Legnica

Miedź Legnica w meczu 32. kolejki Fortuna 1 Liga podejmie na własnym obiekcie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Z pewnością drużyna z Legnicy liczyła na więcej w tym sezonie, albowiem mieli dobry start sezonu i mieli szanse na choćby baraże do Ekstraklasy. Ostatnio jednak wypadają przeciętnie i wydaje się, że szanse na to uciekły. Podbeskidzie natomiast praktycznie pewne jest spadku. Czy Miedź jeszcze powalczy o 3 punkty w tym meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  2. Zapowiedź meczu Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  3. Jakie są kursy na mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy bukmacherskie

1.76

OBIE STRZELĄ

betfan

Miedź jeszcze matematycznie może liczyć na baraże o Ekstraklasę. Matematycznie również Podbeskidzie może walczyć jeszcze o utrzymanie. Wydaje się jednak, że zarówno Miedź, jak i Legnica swoich aspiracji nie spełnią. Miedź zakończy sezon bez awansu do Ekstraklasy, a Podbeskidzie zakończy sezon jeszcze gorzej, albowiem spadkiem. Wydaje się, że to spotkanie choć będzie ważne dla obu ekip to tak naprawdę zagrają w nim już o przysłowiową pietruszkę. Z tego też względu zdecyduję się na typ na obie strzelą gola po kursie 1.76.

 

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherskie

  • Wygrana Miedź Legnica – 1.80
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Podbeskidzie Bielsko-Biała – 4.05
  • Powyżej 2.5 goli – 1.81
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.76

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Miedzi Legnica (kurs 1.80). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Podbeskidzie Bielsko-Biała, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.05. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Motorem Lublin w ramach 32. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 13. maja o 18:00 na Stadionie imienia Orła Białego w Legnicy. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy