Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Korona Kielce. Typy, kursy, zapowiedź 11.09
W pierwszym niedzielnym meczu Ekstraklasy, Miedź Legnica zagra z Koroną Kielce. Będzie to pojedynek beniaminków. Gospodarze słabo weszli w sezon i zajmują dopiero 17. miejsce, lepiej radzą sobie goście. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Miedź Legnica – Korona Kielce.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Miedź Legnica – Korona Kielce (11.09, 12:30) – zapowiedź meczu

W pierwszym niedzielnym starciu 9. kolejki Ekstraklasy czeka nas pojedynek beniaminków. Miedź Legnica zagra z Koroną Kielce. Gospodarze słabo spisują się w nowej klasie rozgrywkowej. Plasują się na przedostatniej pozycji i mają na swoim koncie tylko cztery punkty. W kilku ostatnich rywalizacjach musieli uznać wyższość Jagiellonii Białystok i Piasta Gliwice, ale pokonali Lechię Gdańsk. Goście plasują się na 11. miejscu, ale ostatnie tygodnie były dosyć nieudane. Przegrali z Wisłą Płock i Pogonią Szczecin, ale pokonali Radomiak Radom.

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Korona Kielce (11.09, 12:30) - typy i przewidywane składy

Typy Miedź Legnica - Korona Kielce

Miedź Legnica jest w bardzo słabej formie, choć i Korona Kielce nie spisuje się ostatnio dobrze. Stawiam więc w tym meczu na remis. Taki wynik miał miejsce w aż siedmiu poprzednich bezpośrednich starciach.

3.45

REMIS

betfan

Przewidywane składy

  • Miedź Legnica: Lenarcik - Martinez Rivas, Mijuskovic, Gulen, Matynia - Cacciabue, Chuca - Narsingh, Dominguez, Kobacki - Henriquez
  • Korona Kielce: Forenc - Danek, Trojak, Petrov, Sierpina, Podgórski - Łukowski, Szpakowski, Deja, Blanik - Śpiączka

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Korona Kielce (11.09, 12:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Miedzi Legnica z Koroną Kielce odbędzie się 11 września o 12:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!