Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Jagiellonia: Typy, kursy, zapowiedź 05.03. Ekstraklasa

W Ekstraklasie w niedzielne południe dojdzie do starcia Miedzi Legnica z Jagiellonia, która w ostatniej kolejce przegrała z Rakowem Częstochowa, mimo że jako pierwsi objęli prowadzenie w meczu. Generalnie wiosną oba zespoły nie wygrywają często – tylko raz każda z drużyn mogła cieszyć się ze zwycięstwa więc pytanie czy dziś któraś z nich zrobi to po raz drugi? Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Miedz Legnica – Jagiellonia. 

Miedź Legnica – Jagiellonia – zapowiedź meczu

Jagiellonia ma zamiar kontynuować swoją serię wyjazdową. Od 3 spotkań wracają z delegacji zawsze z punktem. Trzy razy remisy w delegacji sprawiają, że Jaga wciąż bez porażki. 

Miedz zagra tak naprawdę z jednym z rywali w walce o utrzymanie się w lidze. Gospodarze zasługują na więcej punktów niż to pokazuje tabela.

Miedz nigdy nie wgrała z Jagiellonia na własnym boisku. Raz przegrała i raz zremisowała z Jagiellonia. Być może możliwość opuszczenia strefy spadkowej i to już w następnej kolejce, będzie motywacją dla nich, by w końcu wygrać z Dumą Podlasia.

 

Miedź Legnica - Jagiellonia - Typy

Typy Miedź Legnica - Jagiellonia

Postawię na to, że gospodarze w końcu wygrają u siebie w przekonującym stylu. Tak jak to miało miejsce w meczu z Wisłą Płock. 

2.25

MIEDZ WYGRA

betfan

 

Miedź Legnica - Jagiellonia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy między Miedzią Legnica, a Jagiellonia odbędzie się 5. marca na Stadionie w Miejskim w Legnicy. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!