Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Stal Mielec: Typy, kursy, zapowiedź 18.03. Ekstraklasa

W Ekstraklasie granie sobotnie rozpoczniemy meczem we Wrocławiu gdzie miejscowy Śląsk podejmie notującą bardzo marną rundę wiosenną Stal Mielec. Gospodarze faworytem, ale nie aż tak wyraźnym co tylko zachęca do tego, by sobotę rozpocząć od tego meczu. W pierwszym meczu w Mielcu mieliśmy zwycięstwo Stali(2:0). Jedną z bramek  strzelił nie grający już w Stali, Hamulic. Pytanie kto go może zastąpić we Wrocławiu?  Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Śląsk Wrocław – Stal Mielec. 

Śląsk Wrocław – Stal Mielec – zapowiedź meczu

Śląsk nie poradził sobie z Rakowem Częstochowa tydzień temu i poległ w Częstochowie aż (1:4). Wiosną na własnym stadionie piłkarze Śląska zdążyli już wygrać, zremisować oraz przegrać.

W Mielcu zapewne dalej opłakują transfer Hamulicia. Co prawda włodarze Stali płacząc po jego odejściu ocierają łzy banknotami z tytułu jego transferu, ale mogli pomyśleć o zastąpieniu go jeden do jednego. A tak wiosną Stal strzeliła tylko jednego gola.

Prawdziwy dramat w ataku gości może wykorzystać Śląsk Wrocław, który nawet jeśli mu nie idzie i przegrywa mecze to zazwyczaj na własnym stadionie chociaż gola potrafi strzelić. Może jeden gol wystarczy go wygranej? 

 

Śląsk Wrocław - Stal Mielec - Typy

Typy Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Obstawiać zwycięstwo Śląska Wrocław nawet grającego u siebie jest mi nie w smak. Zawsze wtedy zaskoczą na minus. Dlatego w obliczu meczu ze słabą Stalą gdzie ich wygrana to obowiązek, postawię na to, iż oba zespoły strzelą po bramce. Stal w końcu musi wrzucić też wyższy bieg.

1.83

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Śląsk Wrocław - Stal Mielec - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Śląskiem Wrocław, a Stalą Mielec odbędzie się 18. marca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!