Pobierz aplikację betfan na telefon
Górnik Zabrze – Wisła Płock: Typy, kursy, zapowiedź 17.03. Ekstraklasa

Ekstraklasa wraca gdy tylko przychodzi piątkowy wieczór. I tak na początek dostaliśmy dwa spotkania, a jednym z nich jest starcie Górnika Zabrze z Wisłą Płock. Nastroje w obu klubach są raczej średnie. Górnik zaczyna mieszać się coraz poważniej w walkę o utrzymanie, natomiast Wisła Płock nie potrafi już wygrywać tak jak na jesieni. Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Górnik Zabrze – Wisła Płock. 

Górnik Zabrze – Wisła Płock: – zapowiedź meczu

Górnik Zabrze słabo spisuje się ostatnimi czasy w Ekstraklasie. Na 5 ostatnich meczów ligowych aż 3 z nich przegrał i tylko jeden wygrał. To daje na dziś siedemnastą pozycje Górnikowi.

Wisła Płock ma dokładnie taki sam bilans meczów jak Górnik. Im jednak nie grozi strefa spadkowa, ponieważ jesienią zgromadzili ogromną przewagę nad resztą stawki. Obecnie Wisła jest ósma więc przyzwoicie. 

Od 2018 roku w rywalizacji Górnik kontra Wisła Płock nie wygrał zespół, który był gościem. Jesienią padł remis (1:1) czy Górnik stać na wygrzebanie się z kryzysu? W końcu Wisła Płock nie wygrała na wyjeździe w tym roku.

 

Górnik Zabrze - Wisła Płock: - Typy

Typy Górnik - Wisła Płock

Stawka meczu jest naprawdę wysoka i w Zabrzu zaczynają już powoli się denerwować i obawiać o potencjalny spadek z ligi. Postawię na to, że gospodarze w końcu wygrają na własnym stadionie z zespołem, który da się pokonać.

2.08

GÓRNIK WYGRA

betfan

 

Górnik Zabrze - Wisła Płock: - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy między Górnikiem Zabrze, a Wisłą Płock odbędzie się 17. marca na Stadionie w Miejskim w Zabrzu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!