Pobierz aplikację betfan na telefon
Michael Smith – Madars Razma: Typy, kursy, zapowiedź 27.12 | PDC MŚ 2024

Obrońca zeszłorocznego tytuł Michael Smith w 1/16 finału zmierzy się z Madarsem Razmą. Anglik oczywiście ma zdecydowanie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu, jednak jak pokazał mecz z Doetsem było blisko, aby odpadł w turnieju. Tam oczywiście wyszła jego klasa sportowca. Czy tutaj również możemy spodziewać się niespodzianki? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Michael Smith – Madars Razma.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Michael Smith – Madars Razma?
  2. Zapowiedź spotkania Michael Smith – Madars Razma
  3. Jakie są kursy na Michael Smith – Madars Razma?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Michael Smith – Madars Razma?

Michael Smith – Madars Razma typy bukmacherskie

1.57

WYGRANA SMITHA

Z HANDICAPEM -2.5 SETA

betfan

Michael Smith pokazał w pierwszym meczu z jednej strony słabość, a z drugiej strony swoją wielką klasę. Doets był tak napędzony, że miał szansę wyeliminować Smitha, jednak Smith pokazał chłodną głowę i bardzo dobrą grę w końcówce. Tutaj wydaje się, że musi zagrać nieco lepiej, aby nie narobić sobie kłopotów, choć zagra z zawodnikiem bardzo solidnym. Razma w 2 rundzie zanotował średnią na poziomie 91,33 i z pewnością jest to poziom za niski, aby rywalizować ze Smithem. Anglik w pierwszym meczu miał średnią 100,09, więc tutaj powinien bez problemu ograć Łotysza. Typuję wygraną Smitha z handicapem -2.5 seta po kursie 1.57.

Michael Smith – Madars Razma kursy bukmacherskie

  • Wygrana Michaela Smitha – 1.12
  • Wygrana Madarsa Razmy – 5.60

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Michael Smith – Madars Razma wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Michael Smith (kurs 1.12). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Łotysz – Madars Razma, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 5.60.

Michael Smith – Madars Razma GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Michaelem Smithem, a Madarsem Razmą w ramach 1/16 finału, odbędzie się 27 grudnia o 22:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Michael Smith – Madars Razma przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!