Hurkacz – Karacjew, specjalna oferta BETFAN
W poniedziałek odbędą się mecze 1/16 finału ATP Miami. Zagra między innymi nasz polski tenisista – Hubert Hurkacz. Zmierzy się on z Asłanem Karacjwem. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Miami ATP: Hubert Hurkacz – Asłan Karacjew (28.03, 18:30) – MATCHDAY BOOST

W jednym ze starć 1/16 finału ATP Miami, Hubert Hurkacz zmierzy się z Rosjaninem – Asłanem Karacjewem. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tej rywalizacji. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo Polaka. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Huberta Hurkacza na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.44). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

2.00

WYGRANA HURKACZA

betfan

Miami ATP: Hubert Hurkacz – Asłan Karacjew (28.03, 18:30) – zapowiedź

Myśli polskich kibiców zwrócone są głównie na wtorkowy mecz finału barażowego, w którym to Polska zagra ze Szwecją o awans na mundial. W ostatnim czasie nie mamy zbyt wielu powodów do dumy z naszych reprezentantów jeżeli chodzi o sport, ale wyjątkiem jest tenis, gdzie czy to Idze Świątek czy Hurkaczowi idzie bardzo dobrze. Hubert zajmuje 10. miejsce w rankingu ATP. W 1/32 finału mierzył się z Rinderknechem, którego pewnie pokonał 2:0 (7:6, 6:2). Polak z pewnością będzie chciał się lepiej pokazać niż podczas Indian Wells. Katem Hurkacza ponownie był Rublow. Rosjanin wyeliminował Huberta także podczas zmagań w Dubaju. Wrocławianin ma szansę zrewanżować się na jego rodaku – Karacjewowi. Poniedziałkowy rywal Polaka zajmuje 32. miejsce w rankingu ATP. W 1/32 finału pokonał Humberta 2:0 (7:5 i 6:2). Na Indian Wells czy turnieju w Dubaju zagrał tylko jeden mecz, bardzo wcześnie odpadając z obu rywalizacji.

Miami ATP: Hubert Hurkacz – Asłan Karacjew (28.03, 18:30) – bezpośrednie starcia

Hurkacz grał z Karacjewem dwa razy. Oba spotkania rozegrane zostały w 2021 roku. W pierwszej rywalizacji wygrał Karacjew 2:1, ale w drugiej to Polak był górą. Triumfował wówczas 2:0. Wrocławianin jest ostatnio w zdecydowanie lepszej formie, dlatego to on jest faworytem poniedziałkowego starcia.

Miami ATP: Hubert Hurkacz – Asłan Karacjew (28.03, 18:30) – transmisja. Gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowe starcie 1/16 finału ATP Miami między Hubertem Hurkaczem a Karacjewem odbędzie się o 18:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport Extra.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!