Metz – St. Etienne: Typy, kursy, zakłady 02.06 | Ligue 1

Wojciech Sikora

02 czerwca 2024

Po swojej tragicznej dyspozycji w końcówce sezonu Metz zajęło miejsce 16. w tabeli. To sprawia, że muszą teraz walczyć o pozostanie na kolejny sezon poprzez rywalizację w barażach. W finale tych play off mierzą się aktualnie ze St. Etienne.

Metz

Dziś będzie to ich druga rywalizacja, a po pierwszej minimalną zaliczkę będą mieli goście. Czy uda się drużynie z Ligue 1 zachować swoje miejsce w lidze? Czy po dzisiejszym starciu będą musieli się z nią pożegnać? Zapraszam na zapowiedź meczu Metz – St. Etienne.

Zapowiedź meczu Metz – St. Etienne.

W pierwszej odsłonie Metz podtrzymało swoją serię porażek i przegrali swój piąty mecz z rzędu. Tym samym St. Etienne jest o krok bliżej od awansu do Ligue 1. Wygrali oni bowiem 2:1, choć trzeba pamiętać, że rywalizowali wtedy na swoim terenie. Jednakże było po nich widać większe zaangażowanie na boisku, które przełożyło się na efekt w postaci wygranej.

Typy bukmacherskie na mecz Metz – St. Etienne.

Betfan logo
ST. ETIENNE WYGRA LUB ZREMISUJE
Kurs 1.57
Zagraj już teraz

W tym pojedynku także nie spodziewałbym się lepszej gry po gospodarzach, którzy po prostu w ataku są kompletnie bezradni. St. Etienne przede wszystkim będzie chciało i powinno bronić tutaj wyniku. Moim zdaniem nie powinni przegrać tego pojedynku i typuję tutaj ich wygraną lub remis.

Kursy bukmacherskie na mecz Metz – St. Etienne.

  • Wygrana Metz – 2.35
  • Remis – 3.25
  • Wygrana St. Etienne – 2.97
  • Powyżej 2.5 gola – 1.91
  • Obie strzelą – 1.72

Minimalnym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Metz, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 2.35. W przypadku wygranej St. Etienne przelicznik jest trochę wyższy i wynosi w tym momencie 2.97. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.25.

Gdzie obejrzeć mecz Metz – St. Etienne? Transmisja.

Niedzielny mecz pomiędzy Metz a St. Etienne, w ramach play off o miejsce w Ligue 1, odbędzie się  2 czerwca o 17:00 na Stade Saint-Symphorien w Metz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy