Pobierz aplikację betfan na telefon
Memphis Grizzlies – Washington Wizards: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA i typy NBA. Przed nami 4 spotkania, a dwa z  nich rozpoczną się o północy. W jednym z nich Memphis Grizzlies podejmie w swojej hali Washington Wizards. Zapraszam na zapowiedź i typy Memphis Gizzlies – Washington Wizards.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Memphis Gizzlies – Washington Wizards – zapowiedź meczu

Nie będę ukrywał już kolejny raz, że skład i styl gry Memphis Grizzlies bardzo mi się podoba. Subiektywnie chciałbym, aby ta drużyna zaszła jak najdalej w tym sezonie. Ja Morant jest niesamowity i takie też notuje średnie statystyki na starcie tego sezonu. O północy Niedźwiadki zmierzą się z bardzo słabym Washington Wizards i to jeszcze w swojej hali, wspierani dopingiem kibiców.

NBA: Memphis Gizzlies - Washington Wizards - typy NBA na mecz

Gra Washington Wizards jest daleka od ideału. Udowadniają to wyniki drużyny ze stolicy Stanów Zjednoczonych. Czarodzieje 3 z czterech wygranych zdobyli na samym starcie sezonu. W ostatnich pięciu meczach przegrali 4 razy, ostatni raz z Brooklynem Nets czterdziestoma dwoma punktami (!). W tym meczu faworyt jest tylko jeden, tym bardziej jeśli sprawdzą się plotki o absencji Bradleya Beala.

1.54

MEMPHIS GRIZZLIES

HANDICAP -6.5

betfan


 

NBA: Memphis Gizzlies - Washington Wizards - Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Memphis Grizzlies, a Washington Wizards odbędzie się o północy z niedzieli 6 listopada na poniedziałek. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!