Meksyk – Urugwaj: Typy, kursy, zakłady 06.06 | Mecze towarzyskie

Wojciech Sikora

05 czerwca 2024

Lada moment będziemy również świadkami Copa America, czyli odpowiednika Mistrzostw Europy. Drużyny zza oceanu również więc podejmą spotkania towarzyskie, które sprawdzą ich formę przed nadchodzącą imprezą.

Meksyk

Meksyk, w jednym ze spotkań towarzyskich, sprawdzi swoją formę przed Copa Americą. Zagrają w nim z Urugwajem, który może okazać się bardzo wymagającym rywalem. Kto z nich lepiej się dziś zaprezentuje? Zapraszam na zapowiedź meczu Meksyk – Urugwaj.

Zapowiedź meczu Meksyk – Urugwaj.

Meksyk ostatnimi miesiącami sprawował się naprawdę dobrze, co udowodnili finałem w Lidze Narodów Ameryki Północnej i Centralnej. Tam przegrali ostatecznie z USA, ale pokazali naprawdę znakomitą formę. Lada moment zaczną rywalizację w Copa America, ale najpierw rozegrają dwa mecze towarzyskie, z Urugwajem i Brazylią.  Z tymi pierwszymi zmierzą się już tej nocy.

Typy bukmacherskie na mecz Meksyk – Urugwaj.

Betfan logo
PONIŻEJ 2.5 GOLA
Kurs 1.66
Zagraj już teraz

Urugwaj w tym roku rozegrał trzy spotkania towarzyskie, gdzie nie odnieśli ani jednej wygranej, a dwukrotnie zremisowali. Ogromny problem w każdym ze spotkań mieli z utrzymaniem się przy piłce i kreowaniem akcji bramkowych. Meksyk powinien tutaj być drużyną przeważającą, ale nie są raczej reprezentacją, która zdobywa wiele goli. Tym bardziej, że można spodziewać się defensywnego Urugwaju. Typuję poniżej 2.5 gola.

Kursy bukmacherskie na mecz Meksyk – Urugwaj.

  • Wygrana Meksyku- 2.77
  • Remis – 3.05
  • Wygrana Urugwaju – 2.63
  • Powyżej 2.5 gola – 2.14
  • Obie strzelą – 1.85

Minimalnym faworytem tego pojedynku będzie zespół gości, czyli Urugwaj, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 2.63. W przypadku wygranej Meksyku przelicznik jest znacznie wyższy i wynosi w tym momencie 2.77. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.05.

Gdzie obejrzeć mecz Meksyk – Urugwaj? Transmisja.

Czwartkowy mecz pomiędzy Meksykiem a Urugwajem, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się  6 czerwca o 03:00 na Empower Field at Mile High w Denver. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy