Pobierz aplikację betfan na telefon
Meksyk – Jamajka: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 Liga Narodów
Podczas gdy u nas trwają eliminacje do Mistrzostw Europy, za oceanem rozgrywana jest Liga Narodów CONCACAF. Meksyk w ramach czwartej kolejki grupy A, podejmie na swoim terenie zespół z Jamajki. Szykuje się niesamowicie emocjonujące starcie, bowiem zadecyduje o awansie do fazy play-off. Gospodarzom wystarczy remis, natomiast goście muszą zawalczyć o pełną pulę. Kto wyjdzie z tego zwycięsko? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Meksyk – Jamajka.

Meksyk – Jamajka: Zapowiedź meczu

Grupy w Lidze Narodów CONCACAF są obsadzone zaledwie trzema drużynami. W grupie poza bohaterami dzisiejszego starcia jest jeszcze Surinam mający po czterech starciach zaledwie jeden punkt. Ten właśnie punkt był stracony przez Jamajkę i jak się teraz okazuje może być on bardzo istotny. Z racji straty dwóch punktów do lidera, potrzebują w tym meczu kompletu punktów, by móc kontynuować tę edycję w fazie play-off. Niemniej jednak nie mają za sobą dobrych spotkań i nie wygrali od siedmiu meczów. Meksyk może okazać się dla nich zbyt trudnym rywalem.

Meksyk - Jamajka: - Typ na mecz

W pierwszym meczu tych rozgrywek padł remis, choć Jamajka kompletnie nie przeważała, to potrafiła strzelić Meksykowi szybką bramkę, już w czwartej minucie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Teraz na swoim terenie Meksyk będzie jeszcze groźniejszy i myślę, że kwestia awansu jest już formalnością. Stawiam, że gospodarze wygrają z handicapem -1,5.

1.90

MEKSYK WYGRA

Z HANDICAPEM 0:1

betfan

Meksyk - Jamajka: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Meksykiem a  Jamajką, w ramach Ligi Narodów CONCACAF, odbędzie się 27 marca o 02:00 na Estadio Azteca w Meksykuz. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!