Pobierz aplikację betfan na telefon
Mecze Juventusu Turyn. Gdzie oglądać transmisje Serie A i pucharów?

Podpowiadamy, gdzie oglądać mecze Juventusu Turyn w telewizji i przez internet. Transmisje spotkań w zależności od rozgrywek podzielone są na różne stacje. Warto pamiętać, że posiadanie dostępu do różnych stacji wymuszają na nas zmagania Starej Damy w Serie A, Pucharze Włoch oraz Lidze Mistrzów.

W artykule o meczach Juventusu Turyn na żywo dowiesz się:

Liga włoska puszczana jest w Eleven Sports. Jak oglądać Juventus Turyn na kanałach tej stacji?

Prawa telewizyjne do ligi włoskiej do końca sezonu 2020/2021 posiada Eleven Sports. Oznacza to, że mecze Juventusu Turyn w Serie A oglądać możemy na czterech kanałach należących do tej stacji (Eleven Sports 1, 2, 3 i 4). Spotkania rozgrywane zarówno na Allianz Stadium w Turynie, jak i arenach ligowych przeciwników Starej Damy, obejrzymy w telewizji oraz internecie. Jak uzyskać do nich dostęp?

Spośród wszystkich kanałów sportowych, te należące do Eleven Sports są najłatwiej dostępnymi u każdego operatora telewizji tradycyjnej. Oglądanie Serie A jest też znacznie tańsze niż w przypadku transmisji meczów Premier League. Cena pakietu Eleven Sports nie przekracza 15 zł i jedynie w przypadku posiadania dekodera Canal+ będziemy musieli nastawić się na opłacenie całego pakietu sportowego za kilkadziesiąt złotych.

Ile kosztuje dostęp do Eleven Sports w telewizji?

  • Canal+ – w ramach pakietu Sport za 50 zł miesięcznie
  • Cyfrowy Polsat – pakiet Eleven Sports za 10 zł miesięcznie
  • Netia – pakiet Eleven Sports za 10 zł miesięcznie
  • Orange – pakiet Eleven za 15 zł miesięcznie (plus pierwszy miesiąc gratis)
  • UPC – pakiet Mega Sport Eleven za 15 zł miesięcznie<
  • Vectra – pakiet Eleven za 14,99 zł (pierwsze 4 miesiące 7,49 zł)

Transmisje meczów Serie A w Eleven Sports obejrzymy także w internecie. Podobnie jak z telewizją, także dostęp online jest w przypadku kanałów tej stacji bardzo prosty do wykupienia. Mamy trzy opcje, aby śledzić ligę włoską online:

Najtaniej kanały Eleven Sports przez internet wykupimy za pośrednictwem oficjalnej strony stacji. Jeśli zdecydujemy się opłacić z góry cały rok dostępu, każdy miesiąc kosztował będzie nas 13,25 zł. Płatność co miesiąc podniesie ten koszt do 15,90 zł, a zważywszy na letnią przerwę w rozgrywkach jest to bardziej opłacalna opcja. W ten sposób mecze Juventusu Turyn online obejrzymy na Samsung Smart TV, komputerach i urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Nieco mniejszy koszt miesięcznego dostępu znajdziemy na Ipli. Aplikacja należąca do Cyfrowego Polsatu pozwoli nam na oglądanie kanałów Eleven Sports za 15 zł. Jest to ciekawa opcja również dlatego, że właśnie dzięki tej aplikacji obejrzymy wszystkie spotkania Starej Damy w Lidze Mistrzów, o czym opowiemy w dalszej części artykułu.

Mecze Juventusu Turyn przez internet obejrzymy też za darmo! Niestety, potrwa to co najwyżej miesiąc. Taką opcję daje nam okres próbny w “Canal+ telewizja przez internet”. Kontynuowanie subskrypcji po pierwszych 30 dniach nie jest obligatoryjne, więc na spokojnie możemy zrezygnować z dalszego korzystania z pakietu sportowego, który kosztowałby 50 zł miesięcznie.

Nie są to jednak jedyny spotkania z udziałem Bianconerich, które śledzić chcą najbardziej zagorzali Juventini.

Gdzie oglądać mecze Juventusu Turyn w Pucharze Włoch?

Dobrą wiadomością jest fakt, że oglądanie meczów Juventusu Turyn w Pucharze Włoch nie będzie wymagało od nas wydawania pieniędzy na dostęp do innych kanałów. Prawa telewizyjne do transmisji Coppa Italia w Polsce wykupiła jakiś czas temu telewizja publiczna. Spotkania Starej Damy w krajowym pucharze są więc dostępne za darmo na ogólnodostępnym kanale TVP Sport.

Warto podkreślić, że TVP nie ogranicza się wyłącznie do transmisji telewizyjnych. Spotkania Juve obejrzymy też w internecie na stronie TVP Sport lub za pośrednictwem aplikacji na Androida oraz iOS. O ile wyświetlanie ich na urządzeniach mobilnych nie jest problematyczne, wciąż nie doczekaliśmy się programu umożliwiającego oglądanie TVP Sport na Smart TV.

Dowiedz się również, gdzie obejrzysz spotkania Starej Damy w Lidze Mistrzów

Ostatni raz Liga Mistrzów bez Juventusu Turyn rozgrywana była w sezonie 2011/2012, gdy Stara Dama skończyła poprzednią kampanię na 8. miejscu w lidze włoskiej. Od tamtej pory hymn Champion’s League wybrzmiewa na Allianz Stadium każdego roku, więc fani Bianconerich chcący obejrzeć wszystkie mecze Juventusu muszą mieć na uwagę także dostęp do najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich. Prawa do ich transmisji na terenie Polski posiada Polsat Sport.

W przypadku tradycyjnej telewizji z dostępem do wszystkich kanałów sportowych Polsatu będą mieli problem posiadacze dekodera Canal+. Najłatwiej mają z kolei abonenci Cyfrowego Polsatu. Tam w pakiecie Rodzinnym HD za 60 zł miesięcznie dostaniemy dostęp nie tylko do wszystkich meczów Ligi Mistrzów, ale również spotkań Serie A z Eleven Sports. Za darmo poszczególne spotkania transmitowane są na ogólnodostępnych kanałach TVP, jednak stacja ta nie zawsze uznaje mecze Starej Damy za hity kolejki.

Na całe szczęście problemu nie stanowi oglądanie Champion’s League przez internet. Na żywo obejrzymy Juventus Turyn w rozgrywkach europejskich za sprawą wspomnianej już aplikacji Ipla. Koszt pakietu Polsat Sport Premium wynosi tam 40 zł za każdy miesiąc. Jako że zimą Liga Mistrzów odpoczywa, znacząco możemy ograniczyć sezonowe koszty poprzez mądre wykupowanie dostępu tylko wówczas, kiedy spotkania Starej Damy znajdują się w harmonogramie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!