Pobierz aplikację betfan na telefon
ME U21: Hiszpania ogra Chorwację?

Czas na ćwierćfinałowe mecze Mistrzostw Europy do lat 21. W tym tekście skupimy się na meczu Hiszpanów z Chorwatami, ponieważ bukmacher BETFAN oferuje specjalny MATCHDAY BOOST na to spotkanie. 

ME U21: Hiszpania – Chorwacja (31.05, 18:00) – MATCHDAY BOOST

Polski legalny bukmacher BETFAN przygotował specjalny zakład na ten mecz. Dedykowany jest typerom, którzy chcieli postawić na wygraną gości. W dzisiejszym MATCHDAY BOOST bukmacher podwyższył kurs na wygraną reprezentacji Hiszpanii do lat 21 na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.72). Gracze, którzy korzystają regularnie z ofert MATCHDAY BOOST powiększają swoje wygrane. Maksymalna stawka za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych.

ME U21: Hiszpania – Chorwacja (31.05, 18:00) – przewidywane składy

Przewidywane składy na mecz:

HiszpaniaFernandes – Pipa, Guillamon, Cuenca, Pedrosa – Garcia, Moncayola, Villar – Puado, Ruiz, Barrenetxea
Chorwacja: Kotarski – Sverko, Vusković, Franjić, Bradarić – Ivanusec, Moro, Babec, Bistrović – Vizinger, Spikić

ME U21: Hiszpania – Chorwacja (31.05, 18:00) – Hiszpanie jednym z kandydatów do zwycięstwa w turnieju

W marcu podczas rozgrywek grupowych znakomicie radziła sobie reprezentacja Hiszpanii. Młodzieżowcy stracili tylko punkty w meczu z Włochami, który zakończył się remisem 0:0. Wygrali pozostałem 2 spotkania i ostatecznie z 7 punktami, bilansem bramkowym 5:0, awansowali z pierwszego miejsca do fazy play-off turnieju Mistrzostw Europy do lat 21. Inaczej sytuacja miała się w przypadku Chorwatów. Reprezentacja ta podczas fazy grupowej przegrała dwa spotkania i miała tyle samo punktów co Anglia i Szwajcaria. Tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu udało się awansować do kolejnego etapu turnieju.

Reprezentacja Hiszpanii będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem (są również jednym z głównych kandydatów do gry w finale i wygrania całego turnieju). Trzeba jednak pamiętać, że są to rozgrywki młodzieżowe do lat 21, a te charakteryzują się dość dużą nieprzewidywalnością.

Mistrzostwa Europy U-21 w piłce nożnej są rozgrywkami, organizowanymi co 2 lata przez UEFA, w których uczestniczą europejskie reprezentacje do lat 21. Obecnym mistrzem są Hiszpanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!