ME 2021 siatkarzy: Polska – Belgia, Specjalna oferta w BETFAN

Kamil Błaszczyk

06 września 2021

ME 2021 siatkarzy - Polska - Belgia

Po trzech zwycięstwach grupowych, Polscy siatkarze zmierzą się w poniedziałek 6 września z Belgią w ramach fazy grupowej ME 2021 siatkarzy Bukmacher BETFAN z tej okazji przygotował specjalną ofertę

ME 2021 siatkarzy: Polska – Belgia – MATCHDAY BOOST

W jednym z poniedziałkowych meczów ME 2021 siatkarzy Polska zmierzy się z Belgią. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić gładkie, trzysetowe zwycięstwo Biało-Czerwonych. BETFAN podwyższył kurs na to, że Polska wygra mecz 3-0 w setach na 2.20 (tradycyjna oferta 1.80). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 100 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

ME 2021 siatkarzy: Czas na pierwsze, gładkie zwycięstwo Polaków

Biało-Czerwoni są jednym z głównych faworytów trwających mistrzostw Europy. Początek jak na razie nie był łatwy dla naszych siatkarzy. Co prawda mamy w tej chwili bilans 3 wygranych i żadnej porażki, natomiast styl nie jest z pewnością przekonujący. Straciliśmy po secie z Portugalią i Grecją, czyli tak naprawdę outsiderami w naszej grupie oraz dwa sety z Serbią. Ostatecznie wszystkie mecze kończyły się zwycięstwem Polaków, jednak teraz oczekujemy już większej koncentracji na przestrzeni całego spotkania. W końcu powoli zbliżamy się już do fazy pucharowej tego turnieju. Mecz Polska – Belgia rozpocznie się 6 września o godzinie 20:30.

ME 2021 siatkarzy: Terminarz meczów w grupie A z reprezentacją Polski

Wszystkie mecze w grupie A:

2 września

  • Grecja 2:3 Ukraina
  • Belgia 1:3 Serbia
  • Polska 3:1 Portugalia

3 września

4 września

  • Belgia 3:0 Grecja
  • Serbia 2:3 Polska

5 września

6 września

7 września

  • Serbia – Grecja
  • Ukraina – Belgia

8 września

ME 2021 siatkarzy: Kadra Polski

Skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy siatkarzy 2021:
rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
przyjmujący: Michał Kubiak, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka, Tomasz Fornal atakujący: Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek
środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Piotr Nowakowski, Norbert Huber
libero: Paweł Zatorski, Damian Wojtaszek.

Sprawdź ofertę BETFAN na ME 2021 siatkarzy

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny portalu Sport Betfan. Ze sportem ma dużo wspólnego od lat młodzieńczych, a w szczególności z piłką nożną oraz tenisem. Sercem najbardziej związany z Ekstraklasą oraz Premier League. Prywatnie magister zarządzania. W wolnym czasie, poza światem sportu, pasjonat podróży, kina oraz analizy bukmacherskiej.

Najnowsze wpisy