Pobierz aplikację betfan na telefon
Matchday Boost w BETFAN! Czym jest i jak go wykorzystać?

Jedną ze stałych promocji w BETFAN jest oferta MATCHDAY BOOST. Postaram się szczegółowo opisać tę promocję i podpowiedzieć, jak najlepiej ją wykorzystać.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

MATCHDAY BOOST – Czym jest?

MATCHDAY BOOST to specjalna, codzienna oferta w BETFAN. Polega na tym, że kurs na wybrane zdarzenie w jednym z meczów jest znacznie podwyższony i można go dodać do kuponu AKO z innymi zdarzeniami.

Zakład można zagrać za maksymalną stawkę określoną każdego dnia przy okazji kolejnego boosta. Najczęściej jest to 50 lub 100 złotych.

W MATCHDAY BOOST znajdziecie zdarzenia, które są aktualnie na topie.

Np. jeśli będzie grać Barcelona z Realem Madryt, to możecie się spodziewać podwyższonego kursu na to wydarzenie!

Dokładając podwyższony kurs do swojego kuponu, wygracie więcej niż u innych bukmacherów.

MATCHDAY BOOST – Jak znaleźć go na stronie?

Po wejściu na stronę internetową bukmachera Betfan znajdujemy po lewej stronie w rozwijającej się tabelce kategorię „Promocje”. Następnie wchodzimy w „Matchday Boost”.

Przeważnie wysokie kursy znajdują się również na drugim miejscu w zestawieniu szybkich linków i kolumnie „Popularne”. Następnie wybieramy interesujące nas wydarzenia z tej kategorii, które pojawią się na naszym kuponie.

Jeżeli odwiedziliście stronę BETFAN nie raz, to na pewno zauważyliście wspomnianą przeze mnie kategorię.

MATCHDAY BOOST – Jak go wykorzystać?

MATCHDAY BOOST to nic innego, jak konkretny zakład sportowy.

Musi on zostać spełniony, żeby można było rozliczyć wygraną po wyższym kursie.

Najlepiej skorzystać z niego, jeżeli uważamy, że jest duża szansa na pozytywne rozliczenie tego typu. Zakład można łączyć z innymi zdarzeniami i dodawać do kuponów AKO.

MATCHDAY BOOST w BETFAN – przykładowy typ z 22 stycznia: Iga Świątek – Daria Kasatkina

Polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Świątek – Kasatkina.

Mecz zostanie rozegrany w ramach 4. rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open 2022. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie.

Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Polki. BETFAN podwyższył kurs na taki zakład na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.34). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów.

Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład, wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

Jak możemy sprawdzić, typ na wygraną Igi Świątek okazał się trafiony, a w BETFAN takie zdarzenie można było zagrać po kursie 2.00 do maksymalnie 50 złotych wkładu.

Była to ogromna różnica w porównaniu do kursów wystawianych na ten mecz przez innych bukmacherów.

Matchday Boost w BETFAN! Czym jest i jak go wykorzystać?

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!