Pobierz aplikację betfan na telefon
Masters: czas na 1/16! Ratajski – Clemens

Już dziś rusza nowy sezon dla darterów. Pierwszym turniejem jest Masters, który rozgrywany jest w angielskim Milton Keynes. Udział w zawodach bierze 24 najlepszych zawodników na świecie. Zawody rozgrywane są od 28 do 30 stycznia. Obrońcą tytułu jest Walijczyk Jonny Clayton, który pokonał Mervyna Kinga. Od pierwszej rundy zmaganie rozpocznie rozstawiony z nr 12 Krzysztof Ratajski. Jego rywalem będzie Niemiec Gabriel Clemens. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Masters: Krzystof Ratajski (POL) – Gabriel Clemens (GER) (28.01.2022, godz. 20:00)

Obaj darterzy mają za sobą nieudane mistrzostwa świata. Krzysztof Ratajski przegrał już w 1/32 niespodziewanie z Irlandczykiem Steve’em Lennonem 1:3. Clemens doszedł rundę dalej, ale nie miał tam żadnych szans w starciu z Johnnym Claytonem, przegrał 0:4 w setach i pożegnał się z walką o tytuł. Ratajski i Clemens stoczyli pasjonujący pojedynek w 1/8 mistrzostw świata w 2020 roku. Tam górą był Polak, ale przebieg meczu był dramatyczny. Rok 2021 przyniósł jeden pojedynek, pomiędzy tymi zawodnikami. Podczas World Series w październiku lepszy był Ratajski, który wygrał 6:3 w legach. Podczas Mastersa spotkania w 1/16 również rozgrywane są do sześciu wygranych legów. Na zwycięzcę tego starcia w 1/8 czeka aktualny wicemistrz świata Michael Smith.

Proponowany typ: wygrana Krzysztofa Ratajskiego kurs 1.55 w ofercie BETFAN

Masters: Rob Cross (ENG) – Brendan Dolan (NIR) (28.01.2022, godz. 21:30)

Rob Cross podczas mistrzostw doszedł do 1/8, gdzie po wyrównanym boju musiał uznać wyższość Gary’go Andersona, który doszedł aż do półfinału. Brendan Dolan szybko pożegnał się z czempionatem, ale uległ tam rewelacji turnieju. Gładko 0:3 przegrał z Callanem Rydzem, który przegrał w ćwierćfinale 4:5 z późniejszym mistrzem Peterem Wrightem. Wcześniej Dolan doszedł aż do półfinału Player Championship Finals, który miał miejsce w listopadzie 2021 i miał miejsce tuż przed mistrzostwami świata. Obaj panowie w zeszłym roku grali ze sobą dość często. Ostatnie trzy pojedynki wygrał Anglik i dziś raczej też będzie faworytem.

Proponowany typ: zwycięstwo Crossa kurs 1.57 w ofercie BETFAN 

 

Transmisje turnieju Masters będą dostępne na platformie Viaplay, która będzie pokazywała cały turniej. Na inaugurację będziemy świadkami pojedynku Krzysztof Ratajski – Gabriel Clemens. Początek transmisji o godz. 20:00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!