Pobierz aplikację betfan na telefon
Marsylia – Troyes: typy, kursy, zapowiedź 16.04 | Ligue 1
Niedziela zamyka zmagania 31. kolejki Ligue 1, ale przed nami jeszcze sporo emocji, bowiem na dziś zaplanowano aż siedem spotkań. Marsylia w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku z Troyes. Drużyna Olympique powinna w łatwy sposób zgarnąć w tym starciu komplet punktów i tym samym zepchnąć Lens z drugiej lokaty w tabeli. Czy jednak przyjdzie im to aż tak łatwo? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Marsylia – Troyes. 

Marsylia – Troyes: Zapowiedź meczu

Marsylia ma za sobą dwa niespodziewane remisy z Montpellier i Lorient, gdzie byli zdecydowanymi faworytami. Również oba tamte mecze rozgrywane były pod ich dyktando, ale ostatecznie zabrakło im skuteczności. Teraz spotkają się na swoim boisku z jeszcze łatwiejszym rywalem, który zajmuje aktualnie miejsce w strefie spadkowej. Troyes w obecnym momencie to najgorzej broniąca drużyna Ligue 1, wraz z Angers, która straciła aż 64 gole. Z Marsylią grali jeszcze w styczniu i na swoim terenie odnieśli porażkę 0:2.

Marsylia - Troyes: Typ na mecz

1.69

MARSYLIA STRZELI

W OBU POŁOWACH

betfan

Po przegranej Lens z PSG, Marsylia wręcz nie może odpuścić okazji na zepchnięcie ich z drugiej lokaty. Troyes nie jest dla nich żadnym większym wyzwaniem i moim zdaniem dość szybko zaczną strzelanie w tym starciu. W efekcie końcowym powinni strzelić gola w obu połowach i taki też typ stawiam na to spotkanie.

Marsylia - Troyes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Marsylia - Troyes, w ramach 31. kolejki Ligue 1, odbędzie się 16 kwietnia o 20:45 na Stade Velodrome. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 2 i 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!