Pobierz aplikację betfan na telefon
Marsylia – Strasbourg: typy, kursy, zapowiedź 12.03 | Ligue 1
27. kolejka Ligue 1 nie zwalnia tempa i już dziś czeka nas sporo spotkań, a więc i sporo emocji. Marsylia w jednym z siedmiu meczów tego dnia zmierzy się ze Strasbourgiem. Gospodarze chyba muszą się pogodzić straconą szansą na mistrz w tym sezonie, a co za tym idzie skupić się na utrzymaniu drugiej lokaty. Przed nimi jeszcze sporo spotkań, ale takie jak dziś powinni wygrywać z łatwością. Czy tak będzie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Marsylia – Strasbourg. 

Marsylia – Strasbourg: Zapowiedź meczu

PSG nie ma zamiaru się już raczej potknąć i po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i pucharu Francji, pozostała im kwestia domknięcia kolejnego mistrzostwa. Marsylia więc musi się skupić na utrzymanie wicelidera, bo poza tym również nie biorą udziału w żadnych innych rozgrywkach. Za nimi czeka na błąd zarówno Lens, jak i Monaco. Dlatego taki rywal jak Strasbourg w teorii nie powinien sprawić im problemów. Goście bowiem wciąż mają niepewne miejsce w Ligue 1 na kolejny sezon i do końca bieżącego, będą musieli o nie walczyć.

Marsylia - Strasbourg: - Typ na mecz

2.00

OBIE STRZELĄ

betfan

Na swoim boisku Strasbourg w tym sezonie zremisował z Marsylią 2:2. Wtedy jeszcze te drużyny był na podobnym poziomie. Teraz to zdecydowanie wyróżnią się Marsylia, co pokazują jej wyniki. Na swoim boisku wygrali tylko jedna z pięciu ostatnich meczów i pojawiło się też więcej problemów w obronie. Dlatego ominę typowanie tutaj gospodarzy, choć powinni wygrać i stawiam, że obie drużyny strzelą w tym starciu.

Marsylia - Strasbourg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Marsylią a Strasbourgiem, w ramach 27. kolejki Ligue 1, odbędzie się 12 marca o 20:45 na Stade Velodrome w Marsylii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 5 i Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!