Marsylia – Lorient: Typy, kursy, zakłady 12.05 | Ligue 1

Wojciech Sikora

12 maja 2024

Marsylia
Większość przedostatniej, czyli 33. kolejki, francuskiej Ligue 1, rozegrana będzie w jednym czasie, już dziś o godzinie 21:00. Marsylia, w jednym z aż siedmiu spotkań, zagra na swoim stadionie przeciwko Lorient. Obie drużyny nie mogą być zadowolone z tego sezonu, ale przede wszystkim goście są w patowej sytuacji. Najprawdopodobniej pożegnają się z najwyższą ligą francuską. Czy dziś jeszcze podejmą walkę? Zapraszam na zapowiedź meczu Marsylia – Lorient. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Marsylia – Lorient?
  2. Zapowiedź meczu Marsylia – Lorient.
  3. Jakie są kursy na mecz Marsylia – Lorientn?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Marsylia – Lorientn?

Marsylia – Lorient: Typy bukmacherskie

Marsylia była przed tym sezonem stawiana jako największy konkurent PSG do zdobycia mistrzostwa. Cały sezon potoczył się kompletnie inaczej i teraz nie mają już raczej nawet szans na top 6, bowiem tracą do tych miejsc aż pięć punktów. choć mają jeszcze jedną zaległą kolejkę, to niewiele powinno to zmienić.

1.61

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Niemniej jednak nie pozostaje gospodarzom nic innego jak walczyć w każdym z pozostałych spotkań o komplet punktów. Tak też dziś podejmą Lorient, które ma szanse jeszcze się utrzymać na kolejny sezon, o ile przeskoczą na 16. lokatę i załapią się na baraże. Dzisiejszy mecz będzie skupiaj się przede wszystkim na obronie i moim zdaniem nie zobaczymy tutaj zbyt wielu goli. Typuję poniżej 3.5 goli.

Marsylia - Lorient: Kursy bukmacherskie

Wygrana Marsylia - 1.42
Remis - 4.70
Wygrana Lorient - 6.60
Powyżej 2.5 gola - 1.50
Obie strzelą - 1.72
W tym pojedynku faworytem, według ekspertów, będzie drużyna Marsylia. Na nich też kurs jest znacznie mniejszy i wynosi obecnie 1.42. Z kolei zwycięstwo Lorient wyceniane jest aktualnie przelicznikiem 6.60. Remis natomiast to okazja na mnożnik 4.70.

Marsylia - Lorient: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Marsylia a Lorient, w ramach 33. kolejki Ligue 1, odbędzie się 12 maja o 21:00 na Orange Veldrome w Marsylii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy