Pobierz aplikację betfan na telefon
Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru na KSW 64!

Jak już wiemy na gali KSW 64 w Łodzi pojawi się Mariusz Pudzianowski (15-7). Gala odbędzie się 23 października. Rywala Pudzianowskiego zostanie ogłoszony wkrótce.

KSW 64: Pudzian w walce wieczoru

Po ogłoszeniu pierwszego starcia pomiędzy Ruchałą i Kaczmarczykiem, występie Karoliny Owczarz oraz obrony pasa przez Sebastiana Przybysza teraz wiemy, że na gali w Atlas Arenie wystąpi także Mariusz Pudzianowski. Przeciwnik Pudziana nie jest jeszcze znany. To będzie już siódmy raz, kiedy Najsilniejszy człowiek świata wystąpi w Łodzi. Z tych pojedynków czterokrotnie wychodził zwycięsko. W tym roku kalendarzowym Mariusz Pudzianowski stoczył już dwie walki. Obie wygrane. Jedna z Nikolą Milanoviciem, a druga z Łukaszem Jurkowskim.

KSW 64: Pasha Biceps przeciwnikiem Pudziana?

Bardzo możliwe, że przeciwnikiem Polaka zostanie Serigne Ousmane Dia, znany jako Bombardier. Mariusz Pudzianowski miał z nim zawalczyć na gali KSW 59. Wtedy jednak Bombardier doznał kontuzji tuż przed walką wykluczającą go z tej walki. Wtedy w jego miejsce wszedł niedoświadczony Nikola Milanović. Ousmane Dia nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. W kuluarach wymienia się także inne nazwiska. Możliwe, że KSW będzie chciało zrobić Super walkę podobną do tej z Łukaszem Jurkowskim i do oktagonu naprzeciw Pudziana stanie Mamed Chalidow. Z zagranicznych opcji może to być również znany z „Gra o Tron” Hafthor Bjornsson, czyli serialowy „Góra”. W zeszłym roku do internetu wypłynął filmik, na którym „Góra” trenuje MMA z legendą tego sportu Eddiem Hallem.

Czy „Pasha Biceps” wszedłby do klatki z Mariuszem Pudzianowskim? Szanse na to są małe, ale taki scenariusz nie jest niemożliwy. Jarosław Jarząbkowski nie ukrywa, że jest fanem sportów walki. Jakiś czas trenował muay thai, jednak musiał przerwać treningi z powodu kontuzji pleców. Jeszcze w czerwcu na jednym ze streamów „Pasha Biceps” potwierdził, że wrócił do treningów MMA. Kto wie? Może znana na całym świecie legenda Counter Strike zmierzy się z legendą strongmenów?

Kursy: Bombardier 1.50, inny zawodnik 2.30

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!