Pobierz aplikację betfan na telefon
Mariusz Pudzianowski na KSW 61!

Przecieki o następnej walce Mariusza Pudzianowskiego (14-8) pojawiały się od tygodnia, a teraz zostały potwierdzone!

Kiedy gala i kto przeciwnikiem?

KSW 61 odbędzie się 5 czerwca a przeciwnikiem najsilniejszego człowieka na świecie, będzie Łukasz Jurkowski. Popularny Juras nie walczył w klatce od kwietnia 2019 roku. Łukasz Jurkowski ostatnimi czasy skupiał się na komentowaniu gal KSW i UFC, a także na prowadzeniu programów związanych z MMA jednak na pewno cały czas był w treningu. Gala KSW 61 odbędzie się w Gdańsku. Wiadomo także, że tytułem czerwcowej gali będzie hasło „To Fight or Not To Fight”.

Walka legend polskiego MMA

Po ostatnim pojedynku, w którym Pudzian wygrał w 70 sekund ze znalezionym na zastępstwo w ostatniej chwili Nikolą Milanoviciem, teraz będzie miał okazję zmierzyć się z prawdziwym zawodowcem. Juras to przecież zawodnik, który wygrał pierwszą galę KSW w 2004 roku, która odbyła się w ramach turnieju. Jako BETFAN trzymamy kciuki za Mariusza Pudzianowskiego, który do walki będzie przygotowywał się w WCA Fight Club i liczymy na dobrą walkę.

Walkę Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim możesz obstawić już teraz na naszej stronie klikając w napis „Obstaw w BETFAN” na górze artykułu.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!