Marcin Bułka i Radosław Majecki podbiją Ligue 1?

Marcin Bułka i Radosław Majecki mogą zagrać w trzeciej kolejce Ligue 1. Polscy bramkarze najprawdopodobniej zostaną sprawdzeni w boju z uwagi na to, że ich konkurenci są zarażeni.

MARCIN BUŁKA ZA KEYLORA NAVASA

W PSG Keylor Navas przebywa na kwarantannie, natomiast Sergio Rico nie został uprawniony do gry. Trzecim wyborem jest Marcin Bułka. Thomas Tuchel zresztą już potwierdził, że skorzysta właśnie z Polaka. – Mam nadzieję, że poradzi sobie dobrze – przyznał na konferencji prasowej trener finalisty Ligi Mistrzów.

W Monaco natomiast Radosław Majecki „skorzysta” na nieobecności Benjamina Lecomte, który zmaga się z podobnym problemem co Navas. Z tego powodu powinniśmy obejrzeć w pierwszym składzie także i tego utalentowanego golkipera.

BRAKUJE JESZCZE KAMILA GRABARY

Tak naprawdę brakuje w Ligue 1 tylko Kamila Grabary. Gdyby trafił do takiego Lyonu czy Marsylii – lub po prostu klubu, w którym regularnie by występował – to wszyscy bramkarze kadry U-21 mogliby przyjeżdżać na zgrupowanie prowadzone przez Czesława Michniewicza prosto z Francji. Zajadając się croissantami. I każdy rywalizowałby na podobnym poziomie.

W BETFAN możecie typować, jak polscy bramkarze poradzą sobie w najbliższej kolejce Ligue 1. Pełną ofertę znajdziecie na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera. Przy okazji warto zwrócić uwagę na naprawdę atrakcyjne promocje, które są przygotowane zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!