Manchester Utd – Chelsea: Typy, kursy, zapowiedź 25.05 Premier League

Wojciech Sikora

24 maja 2023

Bournemouth - United
Środek tygodnia to idealna okazja na rozegranie zaległych kolejek ligowych, a dla nas dodatkowe piłkarskie emocje. Manchester United w ramach przełożonej 32. kolejki Premier League, zmierzy się dziś na swoim boisku przeciwko Chelsea. Czerwonym diabłom wystarczy już tylko punkt, by zapewnić sobie udział w Lidze Mistrzów na przyszły sezon. Czy dziś Chelsea będzie w stanie zagrozić zgarnięciem pełnej puli? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Manchester Utd – Chelsea.

Manchester Utd – Chelsea: zapowiedź meczu

Manchester United miał w tym sezonie lepsze i gorsze momenty, ale ostatecznie osiągnęli cel jakim jest top 4. No prawie, bo brakuje im punkt, by zapewnić sobie to miejsce, ale ciężko wyobrazić sobie, że nie zdobędą tego dziś, a już tym bardziej za kilka dni z Fulham. Chelsea w tym sezonie to kompletny niewypał, o czym świadczy ich 12. miejsce. W tym sezonie będzie ich stać jedynie na prześcignięcie Crystal Palace i zajęcie 11. lokaty. Co ciekawe z United pięć poprzednich meczów kończyło się remisami.

Manchester Utd - Chelsea: typy, kursy

Spodziewam się dziś bardzo luźnej gry z wieloma akcjami. Obie ekipy nie mają już wiele do stracenia, choć wciąż United potrzebuje jednego punktu. Moim zdaniem gospodarze dziś nie przegrają, a w samym meczu padną co najmniej trzy gole.

1.95

UNITED LUB REMIS

I POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Manchester Utd - Chelsea: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Manchester Utd a Chelsea, w ramach zaległej 32. kolejki Premier League, odbędzie się 25 maja o 21:00 na Old Trafford w Manchesterze. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy