Pobierz aplikację betfan na telefon
Manchester Utd – Burnley: Typy, kursy, zapowiedź | 21.12 EFL CUP
Pozostały już ostatnie starcia w ramach EFL Cup, by wyłonić ostateczną ósemkę. Manchester United w ramach 1/8 finału, podejmie na swoim terenie Burnley. Faworytem są gospodarze, choć goście to aktualny lider Championship i z pewnością nie przejdzie obok tego spotkania. Czerwone diabły z pewnością będą pod presją, by ten mecz wygrać, ale czy będzie tak łatwo? Zapraszam na zapowiedź spotkania Manchester Utd – Burnley.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

EFL Cup: Manchester Utd – Burnley (21.12, 21:00) – zapowiedź meczu

Jeszcze w lutym obie ekipy rywalizowały razem w tamach Premier League. Niestety tamten sezon Burnley zakończył w strefie spadkowej i ten sezon grają w Championship. Na ten moment radzą sobie świetnie i widać, że są coraz bliżej powrotu do Premier League. Aktualnie mają za sobą cztery zwycięstwa z rzędu, a ich forma pokazuje, że nawet w starciu z Manchesterm Unied, mogą być groźni. Czerwone diabły rozegrały dwa mecze kontrolne w trakcie przerwy reprezentacyjnej i oba przegrali, jednak nie grały wtedy największe gwiazdy.

EFL Cup: Manchester Utd - Burnley (21.12, 21:00) - typy

Typy Manchester Utd - Burnley

Po przerwie reprezentacyjnej spora ilość piłkarzy z pewnością nie wystąpi w tym starciu po stronie United. Choć są oni sporymi faworytami, zwłaszcza też z racji gry na swoim terenie, to myślę, że nie będą mieli wcale tak łatwo. Burnley pokazuje się ostatnim czasem ze świetnej strony i powinni stworzyć sporo problemów gospodarzom. Stawiam w tym starciu, że obie ekipy strzelą gola.

1.78

OBIE STRZELĄ

betfan

EFL Cup: Manchester Utd - Burnley (21.12, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Manchester Utd z Burnley  w ramach 1/8 finału EFL Cup, odbędzie się 21 grudnia o 21:00 na Old Trafford w Manchesterze. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!