Pobierz aplikację betfan na telefon
Manchester United – Sheriff Tiraspol: typy, kursy, zapowiedź | 27.10 LE

Tuż po dwóch emocjonujących dniach z Ligą Mistrzów, przyszedł czas na Ligę Europy. W ten czwartek odbędzie się aż 16 spotkań, Manchester United w jednym z nich zmierzy się z Sheriffem Tiraspolem. Gospodarze są o krok od awansu i wystarczy im w tym spotkaniu tam naprawkę remis. Goście wciąż walczą chociażby o Ligę Konferencji, więc na pewno nie odpuszczą. Czy Czerwone Diabły bezproblemowo przejdą to starcie?  Zapraszam na typy i zapowiedź spotkania Manchester United – Sheriff Tiraspol.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: Manchester United – Sheriff Tiraspol (27.10, 21:00)  – zapowiedź meczu

Gospodarze muszą domknąć to spotkanie i kwestię awansu, potwierdzając tym samym swoją ostatnią dobrą dyspozycję. United nie w ostatnich sześciu spotkaniach czterokrotnie wygrywało i dwukrotnie remisowało. Poprzednie starcie z Sheriffem wygrali 2:0, choć wcale nie najgorzej wyglądała Mołdawska drużyna. Forma gości nie zachwyca ostatnim czasie, bowiem w lidze, którą od zawsze dominowali, zaczęli grać kratkę. Być może gra na kilka frontów staje się dla nich uciążliwa.

 

Liga Europy: Manchester United - Sheriff Tiraspol (27.10, 21:00) - typy

Typy Manchester United - Sheriff Tiraspol

Raczej United nie wystawi zbyt wielu graczy z pierwszej 11. Na pewno zmiennicy czy juniorzy będą chcieli się pokazać i zwycięstwo  tym starciu powinno być formalnością. Wydaję mi się, że mimo wszystko gospodarze nie będą forsować tempa i nie zobaczymy zbyt wielu goli. Stawiam, że w tym meczu będzie poniżej 3,5 gola.

1.71

PONIŻEJ 3,5 GOLA

betfan

Liga Europy: Manchester United - Sheriff Tiraspol (27.10, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy pomiędzy Manchester United, a Sheriffe Tiraspol odbędzie się w czwartek 27 października o 21:00 na Old Trafford w Manchesterze. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!