Pobierz aplikację betfan na telefon
Manchester United – Leeds: Typy, kursy, zapowiedź 08.02 | Premier League

W zaległym meczu 8. kolejki Premier League, do Manchesteru przyjedzie zespół Leeds United. Leeds jest skazywane na pożarcie przed tym meczem. Gospodarze rozkręcają się z formą i grają już naprawdę na miarę oczekiwań kibiców oraz wszystkich fanów Premier League. Teraz przed nimi zaległy mecz, którego powinni wygrać, ale.. W futbolu nigdy nic nie wiadomo dlatego zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Manchester United – Leeds United.

Manchester United – Leeds – zapowiedź meczu

Oba zespoły mają napastników w w czołówce strzelców Premier League. Można być spokojnym o to, że ma kto kończyć składne akcje w obu zespołach. W ostatnich meczach na Old Trafford padło mnóstwo bramek. Te zespół lubią ze sobą grać właśnie w Tatrze Marzeń. Gospodarze są oczywiście zdecydowanym faworytem, ale gościom udawało się wyjeżdżać z tego stadionu już nie raz z kompletem punktów. Tak było chociażby w sezonie 2009/2010. Na tym jednak ta passa wygranych Leeds na Old Trafford się kończy. Resztę spotkań w większości przegrywali. 

Maszyna Ten Haga od 13. października 2022 roku wygrywa mecze domowe. Nieprawdopodobne jak groźnym zespołem stał się Manchester United na własnym obiekcie. Leeds będzie musiało skupić się na uważnej obronie oraz szybkich kontrach. Tak by nie skończyło się jak ostatnia wizyta w Manchesterze gdy przegrali z Czerwonymi Diabłami (5:1). 

 

Manchester United - Leeds - typy

Tak czuję, że ten mecz i to jeszcze rozgrywany w środku tygodnia może być bardzo atrakcyjny dla postronnego kibica. Z dwóch powodów. Pierwszy to takie, że United w końcu złapało długą, dobrą formę dzięki, której punktują regularnie i są już na trzeciej pozycji w lidze. Drugi to taki, że samo Leeds nie przegrywa już mecz za meczem i są w lepszej formie niż przed miesiącem. Dlatego postawię w tym meczu na to, że padnie kilka goli, samo United strzela od 5 meczów z rzędu na własnym stadionie minimum 2 bramki. 

1.59

POWYŻEJ 2.5 GOLI

betfan

Manchester United - Leeds - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Manchester United kontra Leeds, w ramach 8. kolejki Premier League, odbędzie się 8. lutego na stadionie Old Trafford. Spotkanie będzie można obejrzeć na Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!