Manchester City – West Ham: Typy, kursy, zakłady 19.05 | Premier League

Wojciech Sikora

19 maja 2024

Manchester City
Już dziś o 17:00 startuje ostatnia 38. kolejka Premier League, po której wszystko będzie jasne. Czas na zakończenie sezonu 2023/2024. Manchester City, w jednym z tych spotkań, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko West Ham. Dla obywateli ten mecz to oczywiście gra o najwyższy cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa. Do tego potrzebują oczywiście dziś wygranej, bowiem Arsenal tylko czeka na ich błąd. Czy gospodarze bez problemu dopiszą kolejne trzy punkty? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Manchester City – West Ham.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Manchester City – West Ham?
  2. Zapowiedź meczu Manchester City – West Hama.
  3. Jakie są kursy na mecz Manchester City – West Ham?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Manchester City – West Ham?

Manchester City – West Ham: typy bukmacherskie

Kilka dni temu City zrównało się pod liczbą rozegranych kolejek, z resztą ligi, co przyniosło im oczywiście dodatkowe trzy punkty. Dzięki temu wskoczyli na fotel lidera, który dziś muszą obronić poprzez wygrana z West Hamem. Młoty tak naprawdę nie walczą już o nic, bo ich 9. lokata nie ulegnie zmianie bez względu na wszystko.

1.70

MANCHESTER WYGRA

Z HANDICAPEM -2.5

betfan

Bądź co bądź nie spodziewam się tutaj, ażeby goście mieli oddać komplet punktów bez walki. Ta drużyna ma spory charakter i pokazała to już w tym sezonie wielokrotnie. Niemniej jednak przeciwko takiej ekipie sam charakter nie wystarczy, a gdy jeszcze do tego dochodzi taka waga pojedynku, to nie widzę innych szans jak pewna wygrana Manchesteru. Typuję, że zrobią to z rozmachem i wygrają co najmniej trzema trafieniami.

Manchester City - West Ham: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Manchesteru City - 1.10
  • Remis - 10.50
  • Wygrana West Ham - 16.50
  • Powyżej 3.5 gola - 1.46
  • Obie strzelą - 1.81
W tym zestawieniu zdecydowanym faworytem będzie Manchester City, na których obecny kurs wynosi 1.10. O wiele niżej eksperci widzą szanse West Ham, co przekłada się też na przelicznik, który oscyluje w wysokości 16.50. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 10.50.

Manchester City - West Ham? Transmisja TV, online, na żyw0

Niedzielny mecz pomiędzy Manchester City a West Ham, w ramach 38. kolejki Premier League, odbędzie się 19 maja o godzinie 17:00 na Etihad Stadium w Manchesterze. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy