Manchester City – Newcastle: Typy, kursy, zapowiedź 04.03 Premier League

Wojciech Sikora

03 marca 2023

City - Liverpool
Czas na 26. kolejkę Premier League, gdzie im bliżej końca sezonu, tym więcej się dzieje. Manchester City w jednym z aż siedmiu starć tego dnia zmierzy się z Newcastle. Gospodarze wciąż gonią kanonierów i nadal brakuje im pięciu punktów, by tego dokonać. Goście z kolei powoli zaczynają wypadać z top 5, a co za tym idzie tracą szansę na europejskie puchary. Czy obywatele z łatwością zgarną komplet? Zapraszam na zapowiedź spotkania Manchester City – Newcastle.

Manchester City – Newcastle: zapowiedź meczu

Wciąż Arsenal nie daje się dogonić i Manchester City musi czekać na kolejne potknięcia, by powalczyć o fotel lidera. Przy tym jednak wciąż muszą wygrywać swoje spotkania, a najbliższe zdaje się do najłatwiejszych nie zaliczać. W ramach 26. kolejki podejmą na swoim terenie Newcastle, które w tym sezonie już nie raz zaskakiwało i sami na początku sezonu już mogli w 3. kolejce ograć obywateli. Ci jednak z wyniku 1:3 doprowadzili do remisu, tym samym wracając z wyrwanym jednym punktem. Teraz gdy sroki radzą sobie gorzej, w teorii Halland i spółka powinni mieć łatwą przeprawę.

Manchester City - Newcastle: typy

Manchester City musi wygrywać każde spotkanie, tym bardziej na swoim terenie. Newcastle nie zdaje się być ostatnim czasem w świetnej formie, co sprawi, że może im zabraknąć do równej walki. Poprzedni mecz był pełen zwrotów akcji, ale ostatecznie City wyrwało punkt po mocnej walce. Teraz na swoim terenie powinni mieć łatwiej, dlatego stawiam, że wygrają ten pojedynek.

1.49

MANCHESTER CITY

WYGRA

betfan

Manchester City - Newcastle: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Manchesteru City z Newcastle w ramach 26. kolejki Premier League, odbędzie się 4 marca o 13:30 na Etihad Stadium w Manchesterze. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy